Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten moduł będzie ok do przedlifta? Numer się niby zgadza, ale co oznacza to H02 na końcu? Na aukcji gościu podaje, że do z Q7.

8cb74dce4dbb8f30823a3d33674f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam fabryczną instalację HomeLink pod wersję USA (sterownik z C na końcu). Czy wymiana sterownika (moduł transmitera) na 8K0907410 powinna zadziałać bez przekodowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w schemacie z:

*2 stopniowe wycofywanie

*4 stopniowe wprowadzenie

I jeszcze czy dobrze rozumiem:

pin4 (ze sterownika w grillu) mam podłączyć do pin6 (sterownik w podsufitce) jednym kablem?

 

Czy ktoś programował lampę (oświetlenie podjazdu) do homelinka? Czy coś takiego można zaprogramować? Nie chodzi mi dokładnie o tą lampę, bo pewnie świeci jak latarka, ale ogólnie o coś podobnego z takim pilotem. Ewentualnie może ktoś podrzucić linka z czymś co działa?

Edytowane przez Tomek_091019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2018 o 14:14, mfolta napisał:

Witam. Posiadam fabryczną instalację HomeLink pod wersję USA (sterownik z C na końcu). Czy wymiana sterownika (moduł transmitera) na 8K0907410 powinna zadziałać bez przekodowania?

Podpinam się pod to pytanie. (Tylko bez kodów, bo nie wiem co tam mam).

Z chęcią uruchomię u siebie homelinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w trakcie manuala, brakuje mi tylko modułu. Problem polega na tym, że chcę w najbliższym czasie zakupić moduł i wszystko podłączyć, ale niestety do bramy wjazdowej na posesję jest kilka garaży i każdy ma pilot do głównej bramy. Z tego co czytałem na temat kodowania pilotów, trzeba wykasować piloty z bramy a następnie przystąpić do kodowania pilotów w samochodzie.Czy wykasuje wszystkim piloty jak przystąpie do tego etapu? Posiadam 2 bramy hormanna, według tabeli odpalą bez problemu, ale jedna brama ma 868MHz z aktualizacją 7, oznacza to, że moduł musi mieć aktualizację 7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jaka częstotliwością działa w końcu europejski homelink ? 433 czy 868 ? Lampkę z guzikami kupiłem, mce i mk obsłuży i teraz pytanie czy dokupić moduł czy przerobić pilota i podpiąć na krótko pod guziki. Bramy podwórkowe są chyba na 433mhz bo patrząc na pilota to takiego o innej częstotliwości nie znalazłem na necie. Nie chce się ładować na darmo w zakup modułu i ściągania gościa od bramy przez administracje jeśli to nie zagra ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W europie 433MHz. Wiekszym problemem jest to, ze popularne u nas napedy (Faac, Nice, Came) uzywaja pilotow o zmiennym kodzie, z ktorymi HomeLink nie wspolpracuje.

U siebie podlaczylem oryginalne piloty pod ori lampke z przyciskiem HomeLink - wyglada jak z fabryki, dziala bardzo dobrze. Odpadly problemy z wymiana MCE, komfortu, zdejmowaniem CP, bujaniem sie z administracja/technikami (tam gdzie nie mozemy sami dokodowac pilota).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patola z tym moim homelinkiem?, auto z USA to fakt, może dlatego. Jest kilka filmików na YouTube z programowaniem , niby takie proste, że na jednym to nawet kobita sobie poradziła, a u mnie lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez AndyN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w aucie fabrycznie HomeLinka a w garażu zamykanie drzwi firmy ENTREMATIC z modelem Magic 600 i nie mogę sobie poradzić z parowaniem ich. Gdzie sprawdzić z jakimi systemami Audi HomeLink współpracuje, miało być coś w pdf w pierwszym poście, ale nie mogę znaleźć ?!

Na jakiej częstotliwości pracuje europejski Audi Homelink - 868 MHz czy 433MHz(?) bo mój Magic 600 na 433 MHz ze zmiennym kodem, i w jaki sposób to zgrać, jeżeli w ogóle się da ?!

U mnie BSG - 8K0 907063 P i Komfort 8K0 907 064 DQ.

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto jest z Europy - Szwajcaria.

Gdzie sprawdzić z jakimi systemami Audi HomeLink współpracuje, miało być coś w pdf w pierwszym poście, ale nie mogę znaleźć ?!

Mam taki automat zamykania garażu:

09ec2f7f8620.jpg

Nie mogę sobie poradzić z końcowym zgraniem tego razem. Auto/Homelink przyjmuje kodowanie pilota bramy-są trzy mrugnięcia kierunków ale potem już nic nie programuje się na napędzie bramy i w aucie, tak, jak w tym opisie punkt 5 i 6:

7c6a11571aeb.jpg

Ktoś może pomóc ?!

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie auto z Usa a4 b8 2014 rok. czy ten moduł obsłuży bramę w eu. numer jak na zdjęciu 

Screenshot_20210306_115216_com.android.gallery3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zamiast tego wsadzić o tym samym numerze tylko bez literki na końcu (4G0907410) to będzie wersja EU. Ten z USA pracuje na innych częstotliwościach więc nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta literka A to jest na Usa?? Screenshot_20210306_115216_com.android.gallery3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...