Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiesz może co to za czujniki od temperatury moze kurde nie wiem co to jest i gdzie to przykrecic.

A nie jest to czasami czujnik od poduszek powietrznych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz może co to za czujniki od temperatury moze kurde nie wiem co to jest i gdzie to przykrecic.

A nie jest to czasami czujnik od poduszek powietrznych ??

Zobzacz po kablach gdzie to idzie bo to nie ORI układ, on tak luzem jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest luzem ponieważ auto było uderzone i mechanik tego nie zamontował :/ tylko zakleił taśmą izolacyjną i przykleił do wiązki kabli ...

nie chce tutaj zmieniać tematu przenieść posta do innego działu porobił bym więcej fotek może komuś się uda rozszyfrować co to może być ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponieważ nadszedł czas na wymianę żarników DS3, to przy okazji zerkałem czy da rade zamontować Homelink, po odkręceniu plastikowej osłonki przed oczami znalazłem taki oto kabel zamocowany w zaślepce (czy ten kabel jest do homelinka? a jeżeli nie to do czego?)

xpl6uuyn.jpg

aymakaex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czujnik temperatury na zewnątrz pojazdu.

Z tym, że nie powinien tak luźno wisieć, tylko powinien być zamontowany w uchwycie przymocowanym do grilla.

http://i.imgur.com/BHwEdju.png

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jest zamocowany w uchwycie na grillu tak jak piszesz. (do zdjęcia go wyjąłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i posty z wczoraj poszly sie kochac - wiec ponawiam pytania:

1) do ogolu - da sie przelozyc sama czesc z przyciskami do panelu lampek czy trzeba szukac calosci?

2) do WRC - masz same przyciski czy cala ta czesc z "siateczka"? odbierasz PW? bo cos kojarze, ze kiedys pisales ze przestajesz odbierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się kolego przełożyć, ja tak robiłem! tylko kupiłem w ASO nową maskownice lampki z wycięciem na przycisk homelink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się kolego przełożyć, ja tak robiłem! tylko kupiłem w ASO nową maskownice lampki z wycięciem na przycisk homelink

o super. dzieki wielkie. ile mniej-wiecej ta maskownica kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się kolego przełożyć, ja tak robiłem! tylko kupiłem w ASO nową maskownice lampki z wycięciem na przycisk homelink

o super. dzieki wielkie. ile mniej-wiecej ta maskownica kosztuje?

masz już przyciski w sufit?? jak nie to dobrym rozwiązaniem jest kupić na allegro całą lampkę z przyciskiem i maskownicą ( z przyciskiem okna dachowego ). Wymontowujesz sam przycisk i kawałek blendy pod przyciski i przeszczepiasz do swojego. raz widziałem taki cały zestaw po 300 zł. a tu cały gotowy zestaw s-line

http://allegro.pl/lampka-kabinowa-audi-a4-a5-otwieranie-bramy-s-line-i5119534732.html

ja za sam przycisk dałem ponad 200zł plus ramka 160, tylko że prawie 1,5 roku temu :wink:

Edytowane przez bigjasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie tego sie obawialem ze cena bedzie kosmiczna. mialem wlasnie na allegro wersje pod szyber (a ja go nie mam) ale skoro mozna wymontowac to biore z allegro. dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy idzie oryginalnie wiazka pod homelink? Od sterownika w kierunku lewego reflektora i potem lewym fartuchem do słupka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie Ci nie powiem, ja puściłem wiązkę od modułu w zderzaku przednim, komora silnika w kierunku komputera, wpadłem do środka i poszedłem lewym słupkiem w górę do przycisku. Po demontażu lewej maskownicy słupka jest już tam wiązka ( chyba do lampki sufitowej, kurtyn itp) podczepiłem się do niej uważając by nie zasłonić kurtyn!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której wtyczki dokładamy pin w komforcie , czarnej, szarej czy niebieskiej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której wtyczki dokładamy pin w komforcie , czarnej, szarej czy niebieskiej ???

Czarna wtyka 32 PIN , mostkujemy tu przewod od przycisku w podsufitce .

Jesli posiadamy lusterko z czujnikiem wilgotności powietrza mostkujemy zaraz w wiazce kolo panela w podsufitce

Kolor kabla to żółto/fioletowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik skopiował sygnał z pilota, samochód mrugnął awaryjnie trzy razy a po wcisnieciu przycisku homelink nie otwiera bramy. Miał ktoś taki przypadek? Dodam że sterownik fabrycznie nowy. Wszystko zakodowane bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz kolego podobnie jak ja!? czyli kodowanie bramy BISECURE ( czyli tzw zmienne kodowanie ). Stare sterowniki nie obsługują tego kodowania, ja musiałem zmienić/dołożyć sterownik do bramy na zmienne kodowanie. Dodam że bramę mam z firmy Horman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz kolego podobnie jak ja!? czyli kodowanie bramy BISECURE ( czyli tzw zmienne kodowanie ). Stare sterowniki nie obsługują tego kodowania, ja musiałem zmienić/dołożyć sterownik do bramy na zmienne kodowanie. Dodam że bramę mam z firmy Horman

Sterownik mam fabrycznie nowy produkcja 14.12.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...