Jump to content

Uwaga - Przeczytaj To Przed Zakupem ! Bardzo Ważne !


Recommended Posts

Witam,

z racji tego, że ostatnio ciągle powielają się historie z oszustami, którzy znajdują na forum naiwniaków wpłacających im pieniądze za rzekomo sprzedawane rzeczy, a Ci potem znikają chciałbym napisać raz i dość dosadnie (za co z góry przepraszam, ale to naprawdę przymus) to, czego widzę niektórzy nie potrafią poprawnie zinterpretować, a co jest napisane w miarę klarownie tutaj:
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/uwaga-przeczytaj-to-180389/


Wybaczcie formę, ale naprawdę skoro po ludzku i normalnie nie dociera to może taka forma do głów niektórych dotrze:

LUDZIE, OD CZEGO WY MACIE ROZUM ? MAM WRAŻENIE, ŻE NIEKTÓRZY Z WAS MAJĄ GO TYLKO PO TO ŻEBY PO PUKNIĘCIU W GŁOWĘ NIE BYŁO DŹWIĘKU Z ECHEM. ZACZNIJCIE W KOŃCU GO UŻYWAĆ I MYŚLEĆ, BO JAKIM TRZEBA BYĆ TĘPYM (piiiiiiiiiiiiii) ŻEBY WPŁACAĆ PIENIĄDZE KOMUŚ NA KONTO, KTO NA FORUM JEST KILKANAŚCIE DNI, A CZASAMI NAWET KILKA DNI, SAM DO WAS PISZE, ŻE MA COŚ NA SPRZEDAŻ, A POTEM LICZYĆ NA TO, ŻE PRZESYŁKA DOJDZIE. OCZYWIŚCIE WŚRÓD TAKICH LUDZI NA PEWNO SĄ TEŻ UCZCIWI, ALE JAK WIDAĆ OSTATNIO ICH LICZBA MALEJE.

POTEM DOSTAJEMY PW I MAILE Z PROŚBAMI ŻEBY COŚ ZROBIĆ, BO KTOŚ KOGOŚ OSZUKAŁ. NIESTETY NIE BĘDZIEMY NIC Z TYM ROBIĆ, BO NIE PONOSIMY ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚCI WIĘC NIE ZAWRACAJCIE NAM DU... SKORO JESTEŚCIE NAIWNYMI GŁĄBAMI i TĘPAKAMI.MYŚL, A PÓŹNIEJ KUPUJ, A NIE ODWROTNIE.
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...