Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

Więc manetka zakodowana a adaptacja licznika źle zrobiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze adres 17-10-19 i wpisuje kodowanie 31001 i powinno działać? Dodam jeszcze że auto sedan 2001r. bo tam chyba też była jakaś różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz licznik->adaptacja->kanał 19 i 31001 i będzie git. Chyba że masz auto przed lipcem 2001 to 3 na początku nic Ci nie zmieni w podświetleniu licznika, wtedy wystarczy dać 1001 (oczywiście ostatnia jedynka potrzebna jest jeśli masz zegar ustawiany drogą radiową) :wink:

Sedan - Avant potrzebny jest w module kier. do wycieraczki tylnej dla Avanta, w liczniku nie ma różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niemożliwe żeby nie ruszył. Dajesz test i potem save? Czym to robisz (jakim programem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej tylko wyłączasz resetem wyświetlacz? Masz małą 2 na FISie pod kreską? (ewentualnie 1). Wyświetla się i piszczy kontrolka płynu chyba że zmasowany jest już pin(lub dołożony czujnik)? A może jednak manetka w module kier. źle zakodowana hmm.. ale nie pamiętam czy reset działa przy nie zakodowaniu manetki-chyba jednak nie. FIS to jest tak prosta operacja, a tu co chwile ma ktoś z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema 1 ani 2 i po wciśnięciu reset wyłącza wyświetlacz i nic więcej nie działa. Mam już zmasowany czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie czy ten zestaw z b7 Tempomat przełącznik wycieraczek AUDI A4 B7 kombi (3460504697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podejdzie do mojej b6 i czy będę mógł poźniej założyć kierę od b7 ? z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie zakupilem nowy kolorowy licznik i tez czeka mnie dlubanie przy pelnym fisie i cos czuje ze bardzo mi sie ten temat przyda:decayed: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema 1 ani 2 i po wciśnięciu reset wyłącza wyświetlacz i nic więcej nie działa. Mam już zmasowany czujnik

Niestety mieszkasz daleko, a ja bym Ci to ogarnął w niecałą minutkę. Musisz kogoś innego poszukać do tego.

Witam,

czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie czy ten zestaw z b7 Tempomat przełącznik wycieraczek AUDI A4 B7 kombi (3460504697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podejdzie do mojej b6 i czy będę mógł poźniej założyć kierę od b7 ? z góry wielkie dzięki

Nie wiem jak działa poducha od B6 na tym module jeśli masz zamiar wymienić moduł bez wymiany kiery, ale chyba działa. Ale jeśli chodzi o pytanie to tak to jest dobry zestaw, ale będziesz potrzebował jeszcze taśmy od B7.

Witam wlasnie zakupilem nowy kolorowy licznik i tez czeka mnie dlubanie przy pelnym fisie i cos czuje ze bardzo mi sie ten temat przyda:decayed: pozdrawiam

W kolorowym to Fis na pewno już zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema 1 ani 2 i po wciśnięciu reset wyłącza wyświetlacz i nic więcej nie działa. Mam już zmasowany czujnik

Niestety mieszkasz daleko, a ja bym Ci to ogarnął w niecałą minutkę. Musisz kogoś innego poszukać do tego.

Witam,

czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie czy ten zestaw z b7 Tempomat przełącznik wycieraczek AUDI A4 B7 kombi (3460504697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podejdzie do mojej b6 i czy będę mógł poźniej założyć kierę od b7 ? z góry wielkie dzięki

Nie wiem jak działa poducha od B6 na tym module jeśli masz zamiar wymienić moduł bez wymiany kiery, ale chyba działa. Ale jeśli chodzi o pytanie to tak to jest dobry zestaw, ale będziesz potrzebował jeszcze taśmy od B7.

Witam wlasnie zakupilem nowy kolorowy licznik i tez czeka mnie dlubanie przy pelnym fisie i cos czuje ze bardzo mi sie ten temat przyda:decayed: pozdrawiam

W kolorowym to Fis na pewno już zakodowany.

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuker - ale na działanie poduszki z B6 z modułem od B7 nie daję gwarancji, musi się ktoś wypowiedzieć kto tak eksperymentował, ja tego nie testowałem. Najlepiej pytaj o to w tym temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zakodowalem manetke wszystko jest tak jak w opisie ale mam pytanie bo po przekodowaniu nie dzialaja mi spryskiwacze ksenonow i nie domyka mi szyb z kluczyka czy kodowanie ma jakis wplyw aby te funkcje dzialaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprysków reflektorów nie podpowiem za bardzo, sprawdź czy masz jakieś błędy w MCE.

A domykanie -to trzeba zrobić adaptację silniczków szyb, każdą osobno opuścić i przytrzymywać maksymalnie przycisk szyb w dół i tak samo do góry i przytrzymać po zamknięciu kilka sekund.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin do licznika do zaciśnięcia na przewód N 907 647 01 cena ok. 0,60$

Pin do wtyczki czujnika N 906 845 05 cena ok 0,12$

źródło: Bold-Sport.com :: VW Terminal

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

witam zakodowalem manetke wszystko jest tak jak w opisie ale mam pytanie bo po przekodowaniu nie dzialaja mi spryskiwacze ksenonow i nie domyka mi szyb z kluczyka czy kodowanie ma jakis wplyw aby te funkcje dzialaly?

Prawdopodobnie nie masz czujnika poziomu spryskiwaczy. Wywala niski poziom płynu i odcina pompkę sprzyskiwaczy lamp. Musisz dołożyć czujnik, bądź zmasować pin we wtyczce od licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też zrobiłem tem mod z którego jestem mega zadowolny:decayed: były też problemy ale po przeczytaniu szczególnie ost strony wszystko zostalo rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...