Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ostatnio bawiłem się w moim A4 B7 manetką od FIS'a i wszedłem w menu licznika ( zmiana języka , ustawienie ostrzegania po przekroczeniu danej prędkości , data , godzina) pytanie co muszę nacisnąć przytrzymać żeby tam wejść bo dzisiaj próbowałem i nie mogłem coś

Już doszedłem wystarczyło dwa razy nacisnąć przycisk na manetce :facepalm::decayed: wczoraj posiedziałem chwile hehe nie ma to jak takie pierdoły

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie :) wymieniłem manetke ale gdy próbuję zakodowac nowa wartość po jej wpisaniu i wcisnieciu TEST pojawia się napis error, w dodatku kontrolka ESP zapala się dopiero po 3-4 minutach jazdy i nie gasnie

Pytanie podstawowe, masz pełnego VAGA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie :) wymieniłem manetke ale gdy próbuję zakodowac nowa wartość po jej wpisaniu i wcisnieciu TEST pojawia się napis error, w dodatku kontrolka ESP zapala się dopiero po 3-4 minutach jazdy i nie gasnie

Pytanie podstawowe, masz pełnego VAGA?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu przeinstalował bym VAGA lub wgrał inną wersję. I pochwal się jeszcze jaką wartość chcesz wpisać, bo to może przez złe wartości nie chce tego zaakceptować.

Edytowane przez Tweak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu przeinstalował bym VAGA lub wgrał inną wersję. I pochwal się jeszcze jaką wartość chcesz wpisać, bo to może przez złe wartości nie chce tego zaakceptować.

31211, mozliwe ze to wina kabla ?

ok sorry za spam, powinien byc 31011 :)

a co do esp ? jesli zakoduje poprawnie to zniknie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz 11000 lub 31000. DIS ma być na 0. Co do esp to nie wiem, trzeba sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego, na dniach dam znac czy sie udało


Działa :D okazało się ze źle kodowałem, pozostaje założenie czujnika - jest ktoś z Krakowa kto mógłby mi pomóc to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak tutaj zapytam przy okazji wyjmowania licznika - czy da się go jakoś "rozpołowic" żeby wyczyścic z jego środka warstwę kurzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czy da się go jakoś "rozpołowic" żeby wyczyścic z jego środka warstwę kurzu?

Oczywiście. Szybkę masz zaczepami spiętą z tylną częścią. Po ich rozpięciu zostanie Ci w jednej ręce szybka a w drugiej reszta licznika.



jest ktoś z Krakowa kto mógłby mi pomóc to zrobić ?

Ja Ci to zrobię ale na Śląsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. :)

A odnosnie tego zmasowywania to pod 1pin trzeba wlozyc kabelek, a jego drugi koniec gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A odnosnie tego zmasowywania to pod 1pin trzeba wlozyc kabelek, a jego drugi koniec gdzie?

:doh: do jakiegoś punktu masy lub kolumny czy czegoś innego stalowgo mocowanego do karoserii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoJ@K, matich. Na sronie 70 tego tematu dałem zdjęcie punktu masowego za licznikiem i zdjęcie pinów jakich możecie się spodziewać we wtyczce.

Jakby pin był potrzebny to prosze pisać.

Edytowane przez koleś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie odnośnie modułu kierownicy.

Czy orientuje się ktoś czy moduł z A6 C6 lub z A8 podejdzie do A4 B6.

Wizualnie wyglądają tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie odnośnie modułu kierownicy.

Czy orientuje się ktoś czy moduł z A6 C6 lub z A8 podejdzie do A4 B6.

Wizualnie wyglądają tak samo.

Nie pasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy orientuje się ktoś czy moduł z A6 C6 lub z A8 podejdzie do A4 B6.

To byłoby zbyt piękne. A6 C6 są tanie jak barszcz.

Ja już tego próbowałem w B6 i brak komunikacji z modułem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam pytanie dotyczące samego FIS-a. Mam s-line z 2002 roku - mam duży FIS czy pełny FIS (bo spotkałem się z dwoma pojęciami ale nie wiem co jest co) ? Wyświetla temperaturę, blędy, stację radiową itd itp.

Tak czy siak mój wyśwletlacz jest rozlany w jednym miejscu i chciałbym go wymienić. Czy jest możliwość wymiany samego FIS czy muszę wymienić całe zegary? I teraz co najważniejsze - czy mogę założyć nowszy kolorowy FIS np. z polskim językiem? Jak to wygląda, czy to jest w ogóle wymienialne czy nie pasuje jedno do drugiego i trzeba rezać pół samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wymienić ekran na monochromatyczny. Żeby mieć kolorowy, musisz wymienić całe zegary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...