Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sieńko i syn


micgas

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę pochwalić obsługę i mechaników serwisu AUDI i VW z ul. Wysockiego w Białymstoku. Byli w stosunku do moich uwag i zastrzeżeń zgłaszanych do mojego Audi ( nie u nich kupionego) wyjątkowo cierpliwi i co ważniejsze ustalili co nie domaga w Audi. :th: Jeszcze jedno nie naciągali mnie na naprawę. Tylko powiedzieli żebym sobie z tym poczekał. Zaoszczędziłem kilka tysiączków. Naprawa byłaby rozpustą.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Sieńko i Syn załatwili mnie i paru znajomych tak że szkoda gadać, wystarczy poczytać komentarze w niepolecanych, są tam opisy ze zdjęciami.

BANDYTKĘ W BIAŁY DZIEŃ tam odstawiają, można by film o tym nakręcić, sam mam materiału i dowodów dość !!!

DOBRZE RADZĘ, Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Sieńko i Syn załatwili mnie i paru znajomych tak że szkoda gadać, wystarczy poczytać komentarze w niepolecanych, są tam opisy ze zdjęciami.

BANDYTKĘ W BIAŁY DZIEŃ tam odstawiają, można by film o tym nakręcić, sam mam materiału i dowodów dość !!!

DOBRZE RADZĘ, Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

święte słowa, polać mu :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to słyszałem co mówią poprzednicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do serwisu sieńko i syn ja miałem o takie przypadki

1. po kupnie nowego auta a4 2.0 TDI dostałem litr oleju na ewentualne dolewki i po ok 5 tys przy sprawdzaniu wyszło ze troszki brakuje więc dolałem owy olej dany w prezencie w orginalnej opakówce i wtedy komp pokazał że trzeba juz robić serwis olejowy jak się pózniej okazało to dali 505 00 a to jest z DPF czyli potrzebny był 507 00 serwis ustawiony na 15 tys więc jade do nich i mówie że to za wcześnie i że to po tej dolewce oleju i oni mówią skąd ten olej ja na to że od nich a oni że rachunek na zakup ja mówi proszę bardzo i wszystko konczy się wymianą oleju z filtrem na koszt serwisu więc wyszło dobrze poza stratą czasu i troszki nerwów

2. kolejna sprawa przebieg ok 70 tys nie moge uruchomić laweta do sieńko i syn auto już po gwarancji ponad rok i co dziwo dwa tygodnie temu robiany przegląd w sieńko i syn i tu auto stoji diagnoza jest mówiąc krótko szok padł pompowtryskiwacz na 3 cylindrze naprawa wyceniona na ok 3500 tys zł. przez sieńko i syn to ja mówie może jakoś zmniejszyć te koszty a oni na to że proszę zaczekać wyslą zapytanie do poznania proszę poczekać ok godziny przychodzi odpowiedz i kolejny szok producent daje 100% na część a serwis 100% na robociznę i wychodzi na to że nie płacę ani grosza wiec jest super nadmieniam że auto było serwisowane tylko w sieńko i syn dostałem również auto zastępcze na czas naprawy która trwała łącznie 2 dni.

ALE OGÓŁNIE UWAŻAM ZE NIE JEST TAK ŹLE ALE TEZ SŁYSZAŁEM ŻE ROBIĄ W H... MOŻE NA MNIE NIE TRAFIŁO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olac sienka lepiej jechac do serwisu skody na andersa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...