Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dokładka S-line a zwykły zderzak


Bazza

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej szukać na allegro, ja kupiłem na allegro nowa za 220zł. W serwisie dokładka kosztuje około 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o tą z chromowaną obwódka? o ile się nie mylę to pasuje od zwykłego zderzaka więc jak masz to możesz przełożyć. Pewności nie mam bo mój zderzak lezy i czeka na przyszly sezon,moze lepiej popytaj jeszcze. Myslę,że na allegro dostaniesz taniej niz w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o tą z chromowaną obwódka? o ile się nie mylę to pasuje od zwykłego zderzaka więc jak masz to możesz przełożyć. Pewności nie mam bo mój zderzak lezy i czeka na przyszly sezon,moze lepiej popytaj jeszcze. Myslę,że na allegro dostaniesz taniej niz w aso

Mylisz się :) nie pasuje od zwykłego do s line. Panowie wystarczy szukać na forum :disgust:

8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom)

Cena w ASO 459.16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis kupilem w aso kratki boczne pod halogeny po 85zl normalna cena 97zl sztuka i grill srodkowy za 366zl normalna cena 466zl all po rabatach, zderzak kompletny kupilem od Nosba za smieszne pieniadze 450zl:D wiec all wyjdzie 930zl:D + flaszka dla kolegi lakiernika:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis kupilem w aso kratki boczne pod halogeny po 85zl normalna cena 97zl sztuka i grill srodkowy za 366zl normalna cena 466zl all po rabatach, zderzak kompletny kupilem od Nosba za smieszne pieniadze 450zl:D wiec all wyjdzie 930zl:D + flaszka dla kolegi lakiernika:D

Grunt to na Promocję trafić :decayed::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko czy w a4 b6 hokej s line od zderzaka przedniego mozna odczepić i zalozyc zwykły z halogenami, czy to bedzie pasowało? z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...