Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tempomatu 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomożecie ? Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ? I jeszcze jedno pytanie - czy wciśnięcie pedału sprzęgła jadąc na włączonym tempomacie powinno powodować jego wyłączenie ? Bo w obecnej sytuacji naciśnięcie pedału sprzęgła nie odłącza tempomatu. Jedynie naciśnięcie hamulca wyłącza tempomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytaj VCDS w 16 jaki masz numer sterownika :wink:

Gdzie dokładnie mogę odczytać numer 8KO.......... taśmy kąta skrętu przez VCDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jest ktoś z Warszawy lub okolic, kto podjąłby się montażu tempomatu? Mam kierownice multifunkcyjną więc powinno pójść łatwiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wcześniej pisane i to jest bardzo ważne moduł 01 Engine nie przyjmie kodowania jeżeli silnik jest uruchomiony, napewno dotyczy to modelu po liftingu. Trudno mi w tym momencie powiedzieć czy jest ważna kolejność (napierw silnik potem kierownica czy na odwrot).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie czegokolwiek z założenia wykonuje się na włączonym zapłonie, nie przy uruchomionym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy manetki 4G8 953 502 A założe do taśmy z przedlifta 8K0 953 568 F??

Nie pasują od A6 A7 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie czy ta osłona pasuje pod tempomat 8K0953516B

http://allegro.pl/show_item.php?item=6127939663

Proszę o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę

Posiadam takie manetki w A4B8 avant : https://drive.google.com/file/d/0B4BSeuT6YqTGWDR3NGlvd2dnTXc/view?usp=sharing o numerze 8K0 953 502 BJ z taśmą 8K0 953 568 F

Chciałbym założyć takie z obsługą tempomatu: https://drive.google.com/file/d/0B4BSeuT6YqTGUjNrVUJ3ZzE4TVU/view?usp=sharing o numerze 8K0 953 502 BD z taśmą 8K0 953 568 G

ale jak widać prawy przełącznik nie obsługuje tylnej wycieraczki.

Czy jest możliwość przekładki tego przełącznika i będzie wszystko normalnie działało ?

Edytowane przez piotrpan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnych manetkach bez tempomatu miałem długie światła HIGHBEAM włączane manualnie (poprzez odepchnięcie manetki) aby wyłączyć musiałem z powrotem pociągnąć manetkę do siebie.

Zakupiłem zestaw taśmę + manetki 8K0953502BD gdzie, światła długie po odepchnięciu manetka automatycznie wraca z powrotem (tak samo jak mrugnięcie) poprostu manetka nie wskakuje na stałe żeby cały czas długie świeciły.

Podejrzewam że są to manetki do długich automatycznych ?

Idzie to jakoś zrobić aby działało np. kodowanie VCDS?

Czy muszę szukać innych manetek ? wszystkie manetki jakie szukałem z tempomatem mają właśnie długie automatyczne. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2016 o 17:55, bienias00 napisał:

W oryginalnych manetkach bez tempomatu miałem długie światła HIGHBEAM włączane manualnie (poprzez odepchnięcie manetki) aby wyłączyć musiałem z powrotem pociągnąć manetkę do siebie.

Zakupiłem zestaw taśmę + manetki 8K0953502BD gdzie, światła długie po odepchnięciu manetka automatycznie wraca z powrotem (tak samo jak mrugnięcie) poprostu manetka nie wskakuje na stałe żeby cały czas długie świeciły.

Podejrzewam że są to manetki do długich automatycznych ?

Idzie to jakoś zrobić aby działało np. kodowanie VCDS?

Czy muszę szukać innych manetek ? wszystkie manetki jakie szukałem z tempomatem mają właśnie długie automatyczne. Prosze o pomoc

Ktoś coś wie na ten temat?? Jaki moduł za to odpowiada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne ja też tak mam.a zarazem mam pytanie zamierzam założyć tempomat mam Multifunkcje i takie moje pytanie czy nowa manetka z tempomatem pasuje plug and Play czy trzeba coś z kablami grzebać? Bo nie wiem czy sam podolam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...