Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

no i jedna się powoli kończy... tzn sobie miga czasem :naughty:

podsumowanie wytrzymała równy rok, także chyba nie są takie badziewiaste. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasi na tył (oswietlenie tablicy) do B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdzę na tym juz 2 miesiące - poprzednio miałem różne cuda niby dedykowane i zawsze coś się wysrało albo mrugało a teraz nie tylko że nic sie nie dzieje to świeci jak mała latarnia :)

pasuja na styk tylko trzeba obciac te uszy mocujace, odizolowac kabelki i owinąc wokół tych metalowych blaszek ktore dotykaja złącz zasilania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, bo nie chcę pisać nowego. Jakie byście polecili lampki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej LED z allegro, żeby to miało sensowny efekt, a nie 2 białe pionowe kreski w dół ;)

http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i4973964167.html

Coś takiego by było OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mi żarówki ledowe przy tablicy poświecą parę dni a potem zaczynaja zyc swoim zyciem tzn.mrugaja,raz sie pali jedna,raz druga i w koncu obie przestaja sie palic.czy ktos wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kolego odświeżyć linka?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie żeby kupować żarówki z canbus-em, nie będzie wam wywalało błędu na kompie. Ja za pierwszym razem nie kupiłem z canbus-em i miałem komunikat o przepalonej żaróce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile oczywiście posiadamy kontrolę żarówek. Ja nie posiadam, a co za tym idzie nie muszę dopłacać do can-busa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz kontrolę żarówek? Jeśli nie, to kup najzwyklejsze ledy. A gdzie kupić? Najszybciej to na allegro, jeśli nie masz sklepu z elektroniką pod nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz kontrolę żarówek? Jeśli nie, to kup najzwyklejsze ledy. A gdzie kupić? Najszybciej to na allegro, jeśli nie masz sklepu z elektroniką pod nosem.

Ja bym jednak sobie darował kupowanie tego gówna z elektronicznego, niech kolega kupi sobie od Tomnika moduły i będzie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zestaw od kolegi Tomnika

Zamówiłem 3 zestawy od różnych sprzedawców z allegro i z każdym coś się działo (błędy na fisie, mruganie, przepalone diody itp.) po zakupie od Tomnika problem znikł :) działa idealnie! Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sklep na miejscu więc kupiłem 3-ledowe i efekt taki. Zobaczymy na ile posłużą

34a0e0bafb4f3f4231b3adf14b023332.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Żadna informacja mi nie wyskakiwała o przepalonych żarówkach wiec kupiłem zwykle LED bez oszukiwania systemu

A masz kontrolę żarówek? Jeśli nie, to kup najzwyklejsze ledy. A gdzie kupić? Najszybciej to na allegro, jeśli nie masz sklepu z elektroniką pod nosem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...