Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audio w A4 [B5]


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie , moze ktos mi podpowie.

Został mi sprzęt audio po sprzedaży mojego polo, a dokładnie

- Odtwarzcz clarion deck + zmieniarka (odtwarzacz - wyjscia tylko na wzmacniacz)

-Wzmcniacz 4- kanałowy Magnat Rock 600

- półka z głośnikami (polo hatchback nie było problemu z zamontowanie) 2x bass chyba 25cm Axton + 2x (Chyba średnio-wysokie) tez Axtona połączone ładnie na zwrotnicach.

Efekt w polo był dosyć ladny może nie super , ale mi sie podobało - dosyć głośno

Teraz moje pytanie czy cos z wyżej wymienionego sprzetu warto klasc do audi . W audi na razie orginalna instalacja z radiem fabrycznym gamma. Aha audi rok 96 w sedanie.

Dzieki za jakieś pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił tylko zwmacniacz. Co do poprawy fabryki to wymięń kup jakieś radio albo Audi Concert, wygłusz drzwi i najprawdopodobniej ori głośniki do wymiany, zapodaj monoblok lub dwukanałowy drugi wzmacniacz i zapodaj jakąś skrzynię. Na końcu można przemyśłeć sprawę przesiadki z 13 na 16 w przednich drzwiach ale jak poczytasz forum nie jest to takie hop siup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wczoraj poczytalem sporo w dziale Audio . Przerabiać na 16ki bym raczej nie chciał. A czy radio concert jest na CD ? wydawalo mi sie ze dopiero concert II jest na cd i jest chyba od b6 9can ) i nie bardzo bedzie dzialac w b5 ? mam racje czy juz mi sie pomylilo wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3407.0

CAN nie jest problemem są sposoby aby to "ominąć" - polecam poszukac na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...