Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] KLIMATRONIK POD RNS NUMERY KATALOGOWE


Bogusz32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem RNS i zabieram się do przekładki. Czytałem wątek Alvaro w dziale zrób to sam. I napotkałem na problem - wiem że muszę kupić klimatronik gdyż przechodzę z radia 1 din na 2 din. Wyczytałem na forum że klimatronik w radiach 1 din był szerszy o 1 - 1,5 cm niż ten w 2 din'owym koszu. Bardzo bym was prosił o numery katalogowe klimatronika z grzanymi fotelami do kosza 2 din do Audi A4 B6 z roku 2004. Wiem, także że odradza się kupowanie klimatronika z B7 bo występuje problem z grzaniem tylnej szyby (da się to w prawdzie rozwiązać, ale chciałbym uniknąć kłopotu i kupić klimatronik z B6). Alvaro podał w swoim wątku, że on zakupił klimatronik o numerze 8E0820043AD, ja znalazłem na alledrogo klimatronik z takimi samymi numerami lecz litery na końcu to AB (nie wiem czy będzie pasował)..

Proszę o pomoc - szukałem na forum, trochę informacji znalazłem, ale nigdzie nie znalazłem wypisanych numerów katalogowych dla klimatroników z grzanymi fotelami pod Navi 2 din.

Jeśli temat nie w tym dziale, proszę o przeniesienie, wahałem się czy dawać go tutaj czy w dziale klimatyzacja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma grzane stolki i jest 2 DIN to bedzie pasowal . Numery klimatronika zmienialy sie z biegiem produkcji :wink4: Napisz do Bartsa on ma na sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, napisze do Bartka zobaczymy jaką cenę zaproponuje. Wiesz jakby handlarze na alledrogo umieli odpowiedzieć na pytanie czy to jest klimatronik pod 2 din to by wszystko było jasne, a on zazwyczaj mówi że nie pamięta z czego to było demontowane czy była nawigacja czy zwykłe radio, albo że nie daje gwarancji. Ja tam chce mieć 100% pewność, żeby nie bawić się potem w odsyłanie itd.

Jeszcze raz dzięki mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - ja mój panel klimy mam już zaklepany dla innego kolegi.

Ale aby nie zostawić Cię z problemem...

Bardzo łatwo rozpoznasz wersję panelu klimy po zdjęciach na allegro - klima pod 1 din ma srebrny chromowy pasek na dole (klima w wersji 2 din go nie posiada).

Wrzucam dwie fotki dla przykładu...

17165851681702382946

Kolejna podpowiedź to wykaz numerów panelu klimy:

8E0 820 043 AA – 1DIN, bez grzania foteli

8E0 820 043 AB – 1DIN, z grzanymi fotelami

8E0 820 043 AC – 2DIN, bez grzania foteli

8E0 820 043 AD – 2DIN, z grzanymi fotelami

8E0 820 043 AE – 1DIN, bez grzania foteli, z czujnikiem jakości powietrza

8E0 820 043 AF – 1DIN, z grzanymi fotelami, z czujnikiem jakości powietrza

8E0 820 043 AG – 2DIN, bez grzania foteli, z czujnikiem jakości powietrza

8E0 820 043 AH – 2DIN, z grzanymi fotelami, z czujnikiem jakości powietrza

Zatem potrzebujesz model AD lub AH (czujnika nie musisz montować).

Na uparciucha może być model z B7 (inne numery) - jednak aby zadziałało Ci grzanie tylnej szyby i lusterek w takim przypadku będziesz musiał do obwodu dołożyć przekaźnik (zgodnie z tym co Grzesiek opisał pod tym linkiem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173814.0;highlight=klima).

Pomyślnych łowów na allegro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem kogo się pytać. Bartek - mega wyczerpująca odpowiedź wszystko jasne i idę polować na alledrogo ![br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 18:05_________________________________________________Dobra Alledrogo przewertowałem, ale niestety same klimatroniki z B7, albo większość na 1 din.

Postanowiłem zająć się więc czym innym, a mianowicie..co powiecie na taki zestaw montażowy, koszt ? Jak z anteną, może być taka czy szukać jakiejś konkretnej firmy ?

http://allegro.pl/zestaw-montazowy-audi-rns-e-gps-roka-fakra-iso-2-i1729850552.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marko225 napisał:

poszukuje klimatronika 1din z grzanymi d*pami zaczynający temp od 16stopni,ale tylko od b6 ma ktoś nr katalogowy??

 pierwszy post wyjaśnia wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2011 o 15:59, Bart-S napisał:

Łukasz - ja mój panel klimy mam już zaklepany dla innego kolegi.

Ale aby nie zostawić Cię z problemem...

Bardzo łatwo rozpoznasz wersję panelu klimy po zdjęciach na allegro - klima pod 1 din ma srebrny chromowy pasek na dole (klima w wersji 2 din go nie posiada).

Wrzucam dwie fotki dla przykładu...

17165851681702382946

Kolejna podpowiedź to wykaz numerów panelu klimy:

8E0 820 043 AA – 1DIN, bez grzania foteli

8E0 820 043 AB – 1DIN, z grzanymi fotelami

8E0 820 043 AC – 2DIN, bez grzania foteli

8E0 820 043 AD – 2DIN, z grzanymi fotelami

8E0 820 043 AE – 1DIN, bez grzania foteli, z czujnikiem jakości powietrza

8E0 820 043 AF – 1DIN, z grzanymi fotelami, z czujnikiem jakości powietrza

8E0 820 043 AG – 2DIN, bez grzania foteli, z czujnikiem jakości powietrza

8E0 820 043 AH – 2DIN, z grzanymi fotelami, z czujnikiem jakości powietrza

Zatem potrzebujesz model AD lub AH (czujnika nie musisz montować).

Na uparciucha może być model z B7 (inne numery) - jednak aby zadziałało Ci grzanie tylnej szyby i lusterek w takim przypadku będziesz musiał do obwodu dołożyć przekaźnik (zgodnie z tym co Grzesiek opisał pod tym linkiem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173814.0;highlight=klima).

Pomyślnych łowów na allegro :good:

Panel 8E0 820 043 AF – jest z b6 czy b7 ?

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...