Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgłowe A4 B5


Adas25

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda że nie nagrałeś filmiku przy prędkosci jak to sie ma:wink: mam mgiełkowe w VW tiguan, tam prysniecie robi żywcem zaroszenie szyby jak z jakiegos psikacza recznego do szyb, tutaj ledwo chlapie:whistling: moze to jeszcze lezy w wydajnosci pompki do sprysków

Będe obserwował alegro pod tym względem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem własnie komplet dysz za 33zł z wysyłka już:decayed:

Spryski mają numer 6E0955985 i siedzą w wiekszosci VW, kupiłem wersje z polo 9n:hi:

3945394647.jpg

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

tylko te są bez podgrzewania

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

podgrzewane dysze są z numerem 986/986a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem własnie komplet dysz za 33zł z wysyłka już:decayed:

Spryski mają numer 6E0955985 i siedzą w wiekszosci VW, kupiłem wersje z polo 9n:hi:

http://s28.postimg.org/62st5plvt/3945394647.jpg

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

tylko te są bez podgrzewania

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

podgrzewane dysze są z numerem 986/986a

ja grzane trafiłem z t4 za 30 z kw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj video przy przepisowej jeżdzie i mniej przepisowej, tylko fajnie by bło jakbyś aprat jakos utwierdził, bo z ręki to moze słabo efekt widać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w służbowym T5 takie i są za***iste. Przy każdej prędkości cała szyba jest zalana płynem (oczywiście jak się je dobrze ustawi). Mod jak najbardziej na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie nagrałem....z dzieciakiem, cały weekend śmigałem...to sami rozumiecie :whistling:....może jutro mi się uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie ufam klejeniom itp. Nie ma jakis ktore pasija plug&play do poliftow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowalem z różnymi....ale najprościej zostało mi zrobić tak jak zrobiłem....efekt lepszy niz planowalem....pracy bardzo nie wiele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem ale zawsze nie było czasu. Zachęciłeś mnie do tego, takie pytanko pod co podłączyłeś podgrzewanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrzewane miałem już w poprzednich :wink:.....więc wystarczyło zmodyfikować podłączenie bo wtyczki się różniły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jeśli masz jakieś nagranie w czasie jazdy bo do tej pory nic nie mam. Też jestem ciekaw i ponawiam pytanie Roberta czy nie ma jakiś plug&play do polifta? Tak jak do b6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrzewane miałem już w poprzednich :wink:.....więc wystarczyło zmodyfikować podłączenie bo wtyczki się różniły :wink:

Mam taką małą prośbę, masz może możliwość zerknąć jakoś czy są one połączone z lusterkami. Nie mam podgrzewanych i chciałbym zamontować, tylko nie wiem czy się wpiąć w lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ,czy akurat są podpięte do luster ale gdybym rezał instalację od zera to bym też w lustra się wpinał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ,czy akurat są podpięte do luster ale gdybym rezał instalację od zera to bym też w lustra się wpinał....

No chyba to będzie najlepsze wyjście, są tam 2 kable (+ i -) czy jakieś jeszcze dodatkowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno do elektryki jeszcze jakieś idą.....ale do samego grzania to tylko plus i minus :wink:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...