Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.


Mav3rick_17

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytałem wszystkie aż całe 3 strony a ty jarko zamiast sie wymądrzać to przeczytał byś ze szukam z fisem a DIDO nie ma z fisem juz obczajałem A ty odrazu poniżyć kogoś próbujesz

Jakie lepiej kupić te ramki z Tworzywa ABS chromowane czy alu polerowane bo z tego co wiem są dwa rodzaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem wszystkie aż całe 3 strony a ty jarko zamiast sie wymądrzać to przeczytał byś ze szukam z fisem a DIDO nie ma z fisem juz obczajałem A ty odrazu poniżyć kogoś próbujesz

Przyganiał kocioł garnkowi... :gwizdanie:

I nie rób z siebie takiego pokrzywdzonego tylko zastanów się dobrze nad tym co napisałem i czy na pewno tyczyło się to TYLKO Ciebie...

I przy okazji jak już jesteś taki oczytany to proszę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25374.msg2083740#msg2083740

Kilka postów wyżej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy prubowalem odkrecic te 2 sruby od licznika i sie nie da trzymia jak nie wiem co czym to odkrecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami mocno trzymają, musisz użyć siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedcie które ramki były by lepsze i ładniejsze czy ktoś kupował już na tych aukcjach u jednego czy drugiego allegrowicza?? :mysli:

http://moto.allegro.pl/ringi-na-zegary-audi-a4-ramka-fis-chromowane-i1487516234.html

http://moto.allegro.pl/ramki-obwodki-ringi-pierscienie-zagarow-audi-a4-b5-i1486384323.html

ninimalnie ale napewno sie róznią hmm??

czy może te cena zachęca ??

http://allegro.pl/ramki-zegarow-chrom-a3-a4-a6okazja-i1491027587.html[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 17:08_________________________________________________OK juz nie musicie podpowiadać zakup dokonany za pare dni montuje w licznik i ciesze się pięknym budzikiem w mojej :audi: dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie umiem odkrecic srub z licznika poprostu trzymia tak mocno. WD 40 nic nie pomoglo. Co mam z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie umiem odkrecic srub z licznika poprostu trzymia tak mocno. WD 40 nic nie pomoglo. Co mam z tym zrobic?

Też miałem problem, jesli mówisz o tych dwóch śrubach mocujących licznik. Pojechałem w końcu z piwem do mechanika samochodwego. Czwarty z kolei wkrętak wpasował się idealnie w nacięcia we łbie wkrętów i poszło.

Moje domowe narzedzia nie pasowały idealnie i było prawdopodobieństwo zniszczenia łbów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie te sruby to moze dzisiaj sobie pojade do znajomego mechanika i pujdzie to odkrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się i ja efektem kilkanastu minut przy moim budziku. Efekt piękny i elegancki udało mi się znalesc takie same ramki co kolega sqizzy strone wcześniej opisywał ale wygląd jest czadowu nawet i w nocy fajnie odbija się światło od wskazówek :good:

przed;

pict4626l.jpg

ramki (ładnie zapakowane);

pict4627l.jpg

pict4628.jpg

po:

pict4629.jpg

pict4632.jpg

na żywo efekt jest jeszcze lepszy zdjęcia tego nie oddają :tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem po montażu alu rameczek :naughty: dodatkowo zrobiłem polerkę szybki, pasta tempo + wiertareczka na wolnych obrotach i kółeczko polerskie :naughty: teraz trzeba się wpatrzyć żeby dostrzec ze tam jest szyba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak wy ale ja kupiłem z polerowanego aluminium i niemogłem wcisnąć małych ramek, wiec jakby ktoś miał podobny problem to nie radze wpychac na siłe tylko pilniczkiem do paznokci troszke spiłowac po obwodzie oczywiście ten okrąg od środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak wy ale ja kupiłem z polerowanego aluminium i niemogłem wcisnąć małych ramek, wiec jakby ktoś miał podobny problem to nie radze wpychac na siłe tylko pilniczkiem do paznokci troszke spiłowac po obwodzie oczywiście ten okrąg od środka

kolego mogblys napisac gdzie kupiles zeby inni np. sie nienacieli na zbedne rezanko, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem ramki, wygalda fantastycznie;). Kupilem z Dido, ale moim zdaniem szkoda czasu na to. Walczylem z tym pare ladnych h ;P Najpierw ciezko bylo zdajc kostki, potem odpowiednio umocowac te ramki, a na koncu zarowki:P Warto zakupic je odrazu z 2-3 sztuki na wszelki wypadek nieraz poprostu one nie lacza wystarczy puknac lekko w licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem ramki, wygalda fantastycznie;). Kupilem z Dido, ale moim zdaniem szkoda czasu na to. Walczylem z tym pare ladnych h ;P Najpierw ciezko bylo zdajc kostki, potem odpowiednio umocowac te ramki, a na koncu zarowki:P Warto zakupic je odrazu z 2-3 sztuki na wszelki wypadek nieraz poprostu one nie lacza wystarczy puknac lekko w licznik

Kolego to nie zajmie więcej niż 30 min. :bag: przecież żeby odpiąć kostki trzeba najpierw podważyć (odciągnąć) te zatrzaski innego koloru na wtykach :facepalm: Ramki po porstu wkładasz i w koło ładnie zaginasz ( ja np użyłem rękojeści śrubokręta. A z żarówkami jak ci nie łączy to znaczy że te blaszki należy podgiąć przy żarówce, inna sprawa gdy są spalone. Ale to jest na prawdę dziecinnie proste :bag: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to nie zajmie więcej niż 30 min. :bag: przecież żeby odpiąć kostki trzeba najpierw podważyć (odciągnąć) te zatrzaski innego koloru na wtykach :facepalm: Ramki po porstu wkładasz i w koło ładnie zaginasz ( ja np użyłem rękojeści śrubokręta. A z żarówkami jak ci nie łączy to znaczy że te blaszki należy podgiąć przy żarówce, inna sprawa gdy są spalone. Ale to jest na prawdę dziecinnie proste :bag: :gwizdanie:

Nie kazdy wyjmuje ciagle liczniki, ja wyjmowalem 1 raz to mialem problem odpiac to nie problem, ale je wlozyc to juz wiekszy, ale kolego nie klucmy sie^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...