Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

To była przymiarka tylko tego mocowania.

jak idealnie wycentrujesz otwor w kolektorze z otworem w T? żeby progu nie było? masz pewnośc że uda Ci sie idealnie trafic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw co pokazałeś na foto do b6 nie wejdzie,nie ma szans,po pierwsze grucha będzie waliła o podłużnice,po drugie z tą flanszą nie założysz puszki filtra powietrza :kwasny:

Trochę cie poprawie, bo do wzdłużnego silnika to w ogóle nie wejdzie pomijając filtr powietrza i podłużnicę;P jeszcze musiał byś wykręcić łapę silnika i poduchę, do poprzeczniaka od biedy może być;P

A tak na marginesie na Allegro jeszcze nie widziałem zestawu który by wszedł do wzdłużnego:)

ja też cię poprawie u mnie jest przez taką flansze zamontowane i puszka jest ori :decayed: także się da, oczywiście po małej przeróbce jednej stopki puszki filtra powietrza,gruche fakt mam po innym kątem :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw co pokazałeś na foto do b6 nie wejdzie,nie ma szans,po pierwsze grucha będzie waliła o podłużnice,po drugie z tą flanszą nie założysz puszki filtra powietrza :kwasny:

Trochę cie poprawie, bo do wzdłużnego silnika to w ogóle nie wejdzie pomijając filtr powietrza i podłużnicę;P jeszcze musiał byś wykręcić łapę silnika i poduchę, do poprzeczniaka od biedy może być;P

A tak na marginesie na Allegro jeszcze nie widziałem zestawu który by wszedł do wzdłużnego:)

Moje wchodzą bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemu chodziło chyba o tą srube co sie gruszke przykreca do uchwytu. Widac jak sie nałożyła (optyczne złudzenie) że jest ona na sztandze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw co pokazałeś na foto do b6 nie wejdzie,nie ma szans,po pierwsze grucha będzie waliła o podłużnice,po drugie z tą flanszą nie założysz puszki filtra powietrza :kwasny:

Trochę cie poprawie, bo do wzdłużnego silnika to w ogóle nie wejdzie pomijając filtr powietrza i podłużnicę;P jeszcze musiał byś wykręcić łapę silnika i poduchę, do poprzeczniaka od biedy może być;P

A tak na marginesie na Allegro jeszcze nie widziałem zestawu który by wszedł do wzdłużnego:)

ja też cię poprawie u mnie jest przez taką flansze zamontowane i puszka jest ori :decayed: także się da, oczywiście po małej przeróbce jednej stopki puszki filtra powietrza,gruche fakt mam po innym kątem :whistling:

Tak ale nie na tym kolektorze;) tylko na Twoim ori...

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

To była przymiarka tylko tego mocowania.

jak idealnie wycentrujesz otwor w kolektorze z otworem w T? żeby progu nie było? masz pewnośc że uda Ci sie idealnie trafic?

Oczywiście ze się da:)

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

ten zestaw co pokazałeś na foto do b6 nie wejdzie,nie ma szans,po pierwsze grucha będzie waliła o podłużnice,po drugie z tą flanszą nie założysz puszki filtra powietrza :kwasny:

Trochę cie poprawie, bo do wzdłużnego silnika to w ogóle nie wejdzie pomijając filtr powietrza i podłużnicę;P jeszcze musiał byś wykręcić łapę silnika i poduchę, do poprzeczniaka od biedy może być;P

A tak na marginesie na Allegro jeszcze nie widziałem zestawu który by wszedł do wzdłużnego:)

Moje wchodzą bez problemu.

No tak bo Ty wiesz gdzie gruchę włożyć i na jakim mocowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko nie każdy ma dostęp do profesjonalnego spawania żeliwa bo jak sam wiesz juby_p nie wiem jaką metodą Ty to robisz , nie mam dużej wiedzy ale z tego co wyczytałem trzeba posiadac piec nagrzewanie odpuszczanie itp żeby nie miec reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko nie każdy ma dostęp do profesjonalnego spawania żeliwa bo jak sam wiesz juby_p nie wiem jaką metodą Ty to robisz , nie mam dużej wiedzy ale z tego co wyczytałem trzeba posiadac piec nagrzewanie odpuszczanie itp żeby nie miec reklamacji.

Myślę że to zabijanie muchy przy pomocy łopaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juby_p Wiec napisz jak Ty spawasz kolektor z T?

Zapytaj wujka Google może Ci powie, ja Ci tylko powiem że najprościej jak się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum jest pełne tajemnic :polew:

Ta a największa był Twój wykres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum jest pełne tajemnic :polew:

Tu nie chodzi o Tajemnicę. Kolega Piotrek opatentował sobie idealny sposób na tworzenie tych turbin to dlaczego ma komuś mówić jak robi co i jak.

Też musiał dojść do tego dużo testował poprawiał. A teraz ktoś będzie korzystał z jego ciężkiej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum jest pełne tajemnic :polew:

Ta a największa był Twój wykres :)

tamten wykres to historia :whistling:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

to forum jest pełne tajemnic :polew:

Tu nie chodzi o Tajemnicę. Kolega Piotrek opatentował sobie idealny sposób na tworzenie tych turbin to dlaczego ma komuś mówić jak robi co i jak.

Też musiał dojść do tego dużo testował poprawiał. A teraz ktoś będzie korzystał z jego ciężkiej pracy.

z twojej wypowiedzi wynika jasno,chodzi jednak o tajemnice,patenty,testy sam o tym piszesz :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze się nie dziwię że ktoś robi z tego Tajemnicę:wink: Ciekawe czy jak byś zainwestował trochę kasy, znalazł patent na coś i robił byś to dobrze to byś sie tym chwalił publicznie:whistling::whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma to nie jest tak do końca ja swoją GTB2260 sam przerobiłem,fakt kilka prób drogowych było ale wyszło tak jak chciałem póki co ogarnięte dynometem,sie doszlifuje soft będzie i wykres :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma to nie jest tak do końca ja swoją GTB2260 sam przerobiłem,fakt kilka prób drogowych było ale wyszło tak jak chciałem póki co ogarnięte dynometem,sie doszlifuje soft będzie i wykres :wink:

No to pochwal się przeróbką, jakieś zdjęcia byś pokazała a nie tylko wykres;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...