Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką książkę czytasz...teraz !!!


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odłożyłem na półkę "Nie ma takiego miasta" Tomasza Konatkowskiego, a wziąłem do ręki "Droga do Gandolfo" Roberta Ludluma :)

W przyszłym tygodniu planuję zakup kolejną książkę Artura Górskiego i "Masy" Sokołowksiego- "O pieniadzach mafii" :wink:

Połowa już za mną. Chyba nawet lepsza od kobiet polskiej mafii, czytam i oderwać się nie mogę, mam nadzieję, że pojawi się kolejna część ;) W kolejce czeka jeszcze "spowiedź psa", czytałem fragment i zapowiada się bardzo ciekawie.

Dla lubiących temat polskiej przestępczości zorganizowanej polecam książkę pt. "kryptonim srebrny książę" fenomenalne historie, krótkie rozdziały, wciągnąłem ją w dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zawsze istniał dylemat co lepsze dymanie czy pieniądze choć oba idą w parze

Tez chce sie zabrać za spowiedź lorantego

W śledczym dobre felietony pisał

O tym książę mnie zaciekawiłes zobacze co to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym to ?

bediks "Człowiek z lasu" Latkowskiego to książka o powiązaniach mafijnych i lokalnym półświatu w woj. świętokrzyskim. Zerknąłem na książki "Spowiedź psa" i "Kryptonim Srebrny Książe" o ktorych wspomina wyżej dudas307 i wiem że na pewno znajdą się na moich półkach; zapowiadają się bardzo ciekawie.

Zacząłem wczoraj w/w "Człowieka z lasu" i zapowiada się obiecująco :)

"Człowiek z lasu" przeczytana; dzisiaj wziąłem do ręki "Masa- O pieniądzach polskiej mafii" :)

Edytowane przez MaciekW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Pytlakowski - Szkola szpiegow

ksiazka o Starych Kiejkutach

jak ktos lubi historie Czempinskiego, Zacharskiego czy Severskiego to pozycja obowiazkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Afery III RP" - A.Majewski 4/5

"Religa.Człowiek z sercem w dłoni" - świetna pozycja, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyznania hieny" Piotr Mieśnik - mam parę rozdziałów za sobą i zapowiada się bardzo ciekawie.

Spowiedź psa też skończyłem i mogę szczerze polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolne chwile spędzam, z książką Maxa Kiodruka "BOT" thriller i SF w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem - Zmierzch bogów. Wspomnienia szwedzkiego ochotnika z 11 dywizji grenadierów pancernych Waffen-SS "Nordland" 1944-1945 - Thorolf Hillblad, Erik Wallin

i zaczynam Negocjator - Ben Lopez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjator skończony i zaczynam Ludzkie gadanie. Życie, rock and roll i inne nałogi Krzysztof Szewczyk, Maria Szabłowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale piszcie coś o tych książkach.

Nie chodzi o jakieś mega recenzje ale nawet kilka słów.

Polecacie, czy nie nudna, ciekawa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książki MASY już za mną. BArdzo ciekawe bo opisuje jak to się działo od środka. Jakie były relacje miedzy czlonkami grupy. Jaką rolę odgrywaly kobiety i pieniądze. Opisał od czego się zaczynało i na prawdę niektóre fakty mogą zaskakiwać na czym tak na prawdę zarabiali kasę.

Ogólnie pozostaje zawsze pytanie ile rzeczy przekoloryzował a ilu nie powiedział.

Inną ciekawą propozycją jest ZaSYPAny. Igor Sypniewski ręką dziennikarzy sporotwych opowiada o tym jak alkohol niszczy wielkie kariery i marzenia. Podejrzewam, że do dziś dnia nie wiele w tej kwestii się zmieniło. Młodym piłkarzom, którzy błysnęli w jednym sezonie wydaje się, że pana Boga za nogi złapali.

PS. Chciałbym kiedyś przeczytać książkę Gołoty. Myślę, ze może być ciekawa.

Edytowane przez marec-ki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...