Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

witaj wśród szczęśliwych posiadaczy Audi A4... :hi: Zapewniam Cie, ze jest to dobry wybór... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witaj w klubie... :hi: i zapraszam do brania czynnego udziału w tworzeniu klubu... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :hi:

Pozdrawiam i do przeczytania!

Lepiej do zobaczenia :wink4: Zagladnij na spoty warszawskie :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowy, autko mam od około dwóch tygodni(a4 AHL 1.6 1997) i mam problem. W trakcie przełączania biegów, tj. po wciśnięciu sprzęgła obroty czasami same rosną do około 2000-2500 i zawieszają się na tym poziomie, np jak dojeżdzam do świateł to czasami tak sie dzieje. chciałem sprawdzić, czy po dodaniu gazu wskoczą wyżej i potem od razu opadną do normalnego poziomu, lecz po dodaniu gazu, idą wyżej i tak zostają. Więc właczam jedynkę i ruszam troszeczkę do przodu wtedy spadają i po wciśnięciu sprzęgła zostają na normalnym poziomie. Tak samo dzieje się przy normalnej zmianie biegów - czasami skaczą wyżej po wciśnięciu sprzęgła , ale zaraz spadają bo jadę na kolejnym biegu. czy pęknięty kolektor wydechowy (takowy mi się niestety trafił) może coś mieć wspólnego z tym zjawiskiem w tym (sonda lambda)???. Przy zmianie biegów zawsze obroty na chwilke idą w górę i pomału opadają, ale czasami (ostatnio coraz częściej) dzieje sie tak jak opisałem wyżej.

Z góry dziękuję za odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, tutaj nie zadajemy pytań lecz sie tylko witamy! Zadaj pytanie w odpowiednim dziale! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nie jestem jeszcze posiadaczem audi. Czasami jedynie smigam 80 B4. Za jakis czas bede mial zamiar wraz z narzeczoną kupowac A4 i najprawdopodobniej 1.8 T. Niestety nie duzo kasy bedziemy mieli cos kolo 16000 tys wiec bedzie trzeba mocno szukac ehh. :) Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :hi: kolejnego Krakusa na forum :th:

Zapraszamy Cie na spociki Krakowskie co Niedziele do galerii kazimierz o godzinie 17 stej , wiecej szczegółów w pierwszym poscie w spocikach krakowskich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...