Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w LUBARTOWIE!


Rapciuch-R1

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm w Rykach też mnie przekonywał żebym nie jechał do Bidy bo planowałem... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

dobra dobra :polew: :polew: :polew: ja pamietam inna wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm w Rykach też mnie przekonywał żebym nie jechał do Bidy bo planowałem... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Planowaliśmy mój drugu, planowaliśmy :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy ściemniacze jesteście :polew:

Ktoś gdzieś kiedyś pisał że paput największy :tongue4: ale na razie ja mu wierze :wink4:

Przecież był spot w bidzie chyba :naughty: ja pisałem ze moze będe, ale rafalekx inaczej rozkręcił sprawe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy ściemniacze jesteście :polew:

Ktoś gdzieś kiedyś pisał że paput największy :tongue4: ale na razie ja mu wierze :wink4:

Przecież był spot w bidzie chyba :naughty: ja pisałem ze moze będe, ale rafalekx inaczej rozkręcił sprawe :decayed:

właśnie, 4 autka były bo norbert hu wie gdzie zapodział lampy :mysli:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 19:08_________________________________________________kurrffffa ja najwiekszy ściemniacz na forum jestem :mysli: no no zaraz za rafalekxem i kowim :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurrffffa ja najwiekszy ściemniacz na forum jestem :mysli: no no zaraz za rafalekxem i kowim :kox:

:decayed: :decayed: :decayed: chyba Cię posmyrało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo ktoś nowy się odezwał :notworthy: Może się zgadamy i pojedziemy na Lbn, w najbliższa niedzielę 06, bo w Lubartowie ciężko będzie zebrać eqpe, odezwij się w Spotach LBN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo że ja tego wątku nie widziałem :decayed:

Ogólnie to w ja jestem chętny na spota, ale na weekendach to siedzę w szkole więc spot tylko w LBN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam spociarzy xD

ja chętny na spota ale raczej w lbn, najbliższa niedziela mi pasuje, bede jeszcze potwierdzał koło piatku jak bedzie wiecej audiczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kolego nikt z naszych znam koleszke od tego auta, miał pecha... ale to nic ma drugie :audi: więc ma czym jeżdzić a za to ubezpieczenie mu zwróci:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...