Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Immobilizer


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tych styków od imo nie lutował bo cyna może wprowadzać zakłócenia :confused4: Jak myślisz dlaczego kabli od neta się nie lutuje tylko szybkozłączki się daje czy jak to tam... cyna ma troszkę inne właściwości a jak wiadomo imo jest bardzo czułe na wszelkie zakłócenia.

A tak po za tym to też jestem za VAG-iem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tych styków od imo nie lutował bo cyna może wprowadzać zakłócenia :confused4: Jak myślisz dlaczego kabli od neta się nie lutuje tylko szybkozłączki się daje czy jak to tam... cyna ma troszkę inne właściwości a jak wiadomo imo jest bardzo czułe na wszelkie zakłócenia.

A tak po za tym to też jestem za VAG-iem :wink4:

cyna i zakłucenia skad to wziąłeś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jak możliwość podłączenia kompa to kup kabel za kilka dych na allegro i sam możesz diagnozować kiedy chcesz i ile chcesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tych styków od imo nie lutował bo cyna może wprowadzać zakłócenia :confused4: Jak myślisz dlaczego kabli od neta się nie lutuje tylko szybkozłączki się daje czy jak to tam... cyna ma troszkę inne właściwości a jak wiadomo imo jest bardzo czułe na wszelkie zakłócenia.

A tak po za tym to też jestem za VAG-iem :wink4:

cyna i zakłucenia skad to wziąłeś??

To powiedz mi dlaczego kabla internetowego się nie lutuje do wtyczki tylko montuje na zacisk. Skąd to wziąłem? hmm powiedzmy że z doświadczenia :drinks: Nie wiem czy to oddziałuje na imo ale tak jest w wielu rzeczach w eletronice :notworthy: po prostu nie wszystko się powinno lutować :shocked::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtopka, zakupilem kabel, ale bez programiku...znalazlem cos na necie, programik dziala, cos tam znajduje ale nie moge wprowadzic pinu kluczy, tzn moge ale nie zapisze mi tego vag com...jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tych styków od imo nie lutował bo cyna może wprowadzać zakłócenia :confused4: Jak myślisz dlaczego kabli od neta się nie lutuje tylko szybkozłączki się daje czy jak to tam... cyna ma troszkę inne właściwości a jak wiadomo imo jest bardzo czułe na wszelkie zakłócenia.

A tak po za tym to też jestem za VAG-iem :wink4:

cyna i zakłucenia skad to wziąłeś??

To powiedz mi dlaczego kabla internetowego się nie lutuje do wtyczki tylko montuje na zacisk. Skąd to wziąłem? hmm powiedzmy że z doświadczenia :drinks: Nie wiem czy to oddziałuje na imo ale tak jest w wielu rzeczach w eletronice :notworthy: po prostu nie wszystko się powinno lutować :shocked::naughty:

Hahhahahahahhaha wiesz dlaczego na zaciskarke się jedzie a nie na lutownice ? Bo po cholere mam biegać za gniazdkiem i z lutownicą żeby ludziom porobić wtyczki od neta ... A co do lutowania i "zakłuceń" : przecież wpierw zwierasz 2 przewody (skrecasz je, whatever) a dopiero potem lutujesz, wiec cyna to rodzaj kleju a nie łącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

podlaczylem pod vag com 409 i pl vag 4.9, A4 1996 1.8 benz, oto odczyty bledow:

vag pl:

polvag49.th.jpg

com vag:

vcbledya.th.jpg

nastepnie korzystajac z opcji adaptacji nowych kluczy (immo> login> adaptacja > )

jesli wpisze 21 jako numer kanalu, to nie mam zadnej mozliwosci dzialania i pojawia mi sie okno jak ponizej

kanal21a.th.jpg

Pytanie moje jest takie czy przy tych bledach pomoze wprowadzenie pinu kluczy? Jesli tak to jak to inaczj zrobic? Ewentualnie jak przy pomocy pl vag. Przypomne ze łaczenie kabelkow bylo robione jak w instrukcji.

prosze o pomoc tu badz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

podlaczylem pod vag com 409 i pl vag 4.9, A4 1996 1.8 benz, oto odczyty bledow:

vag pl:

polvag49.th.jpg

com vag:

vcbledya.th.jpg

nastepnie korzystajac z opcji adaptacji nowych kluczy (immo> login> adaptacja > )

jesli wpisze 21 jako numer kanalu, to nie mam zadnej mozliwosci dzialania i pojawia mi sie okno jak ponizej

kanal21a.th.jpg

Pytanie moje jest takie czy przy tych bledach pomoze wprowadzenie pinu kluczy? Jesli tak to jak to inaczj zrobic? Ewentualnie jak przy pomocy pl vag. Przypomne ze łaczenie kabelkow bylo robione jak w instrukcji.

prosze o pomoc tu badz pw

a masz pełną wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma patent dla cierpliwych mianowicie wkładam kluczyk do stacyjki i nie ruszam go max do 5 sekund, potem przekręcam i rozruch - za każdym razem odpala bez problemu.

a gdy odpalam zaraz po włożeni to przeważnie w zimę jest problem odpala i po 2,3 sek. gaśnie, udaje się dopiero za 3, 4 próbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wtedy immobiliser odcina zaplon dla mniej cierpliwych polecam patent z wyciagnieciem wkladki mi cala operacja zajela max 30min a problemu juz od paru miesiecy niemam

To nie trzeba ściągać kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano pewnie ze nietrzeba wystarczy pokrywke gorna zeby kabelek wpiac a dolna zostaje na miejscu bo zeby dolna sciagnac to juz kiere trza sciagac

ja zrobilem tak iz wycignalem wkladke stacyjki wlozylem spowrotem i juz pare michow bez problemu nic niepsikalem itp poprosu wyciagnalem i wlozylem spowrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano pewnie ze nietrzeba wystarczy pokrywke gorna zeby kabelek wpiac a dolna zostaje na miejscu bo zeby dolna sciagnac to juz kiere trza sciagac

ja zrobilem tak iz wycignalem wkladke stacyjki wlozylem spowrotem i juz pare michow bez problemu nic niepsikalem itp poprosu wyciagnalem i wlozylem spowrotem

możesz zrobić jakiś opis co gdzie i jak? :cool1:

i co z kontrolką IMMO? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...