Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Immobilizer


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze od siebie dzisiaj wymieniałem kostkę stacyjki i zaopatrzcie się w dłuższy torx żeby odkręcić poduszkę i i jeszcze jedno w 97 roku w maju była zmiana kostki także jak będzie się zaopatrywać w kostkę to podajcie dokładną datę produkcji autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie malutkie pytanko trochę odbiegające od tematu chcę wypiąć tą dużą kostkę z kablami z tyłu stacyjki , widoczną na 14 zdjęciu jak to zrobić żeby czegoś nie zepsuć. Ponieważ nie łączy przy odpalaniu. Musze ja za każdym razem ruszyć.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A świeci Ci się ta kontrolka od immo czy się nie świeci i nie chce zapalić? Jak się świeci to może warto :vaglogi: bo może jakiś błąd w ECU jest. albooo w kluczyku ta "pastylka" z kodem coś szwankuje. Możesz spróbować też na innym kluczyku jak masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odepne akuś i poczekam chwile i zapne spowrotem to zapala. Jak juz chce zapalić drugi raz to mruga kontrolka z immo i zapala na sekund i gasnie. inny kluczyk sprawdzałem. jeszcze mozliwe ze ta kostke na odwót podpiolem, choc nie wydaje mi sie zeby to mialo znaczenie..

wag czyli komp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz vag-a pod ręką albo znajomego który by Ci go użyczył to możesz podpiąć i sprawdzić. Ale na tym moja wiedza się powoli kończy. Na spot się możesz wybrać tam pewnie ktoś by Ci pomógł i użyczył. Jak nie to pozostaje warsztat... tylko dobry. Ewentualnie jak ktoś z forum jeszcze się spotkał z takim przypadkiem to może podpowie bo ja takiego jaszcze nie miałem.

pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jest taki że czasami się kontrolka zapala i nie jest to zależne od niczego (kiedy się zechce to się zapali) ale pewnego razu jak się zaświeciła to stuknąłem ręką w kolumnę kiery od spodu (przy stacyjce) i podziałało... Czyli wnioskuję że trzeba ten styk przeczyścić. A jak to u Ciebie nie pomogło to zrób vag-a, może rzeczywiście jest jakiś błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag- słaby sygnał z kluczyka czy jakis tak. czyli co to oznacza?

kabelka nie idzie dac na odwrót, inny problem, jak czysciłem wtyk konektora w stacyjce to sie skrzywił jeden bolec i nie moge kabelka zapiac. to moze wykrece stacyje i to zlutuje?

tylko jak wyjac stacyjke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompem imo nie wyłączysz niestety chyba... Są moduły na allegro które go dezaktywują.

A o stacyjkach to było coś na forum już :good:

Vag to jest do grupy aut spod VW.Audi seat skoda

[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 22:39_________________________________________________O tutaj jest coś o stacyjce:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53494.0.html;highlight=wymiana+stacyjki

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o stacyjki jak będziesz ewentualnie zmieniał to raczej z tych droższych, ja kupiłem najpierw tania (35zł) to rozpadła mi się w ręce skończyło się na ASO.

U mnie był zupełnie inny problem, ale może choć powiem co może pomóc... Kolega pisał o odblokowywaczach z allegro. Też taki kupiłem i zadziałał bez problemu, kolega też to kupił i ma problem immo z głowy...

są plusy i minusy tego rozwiązania, bo auto traci fabryczne zabezpieczenie... więc trzeba samemu coś wymyślić... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o imo to nie jest to problemem dla złodzieja a jedynie dla właściciela (jeśli szwankuje)

Najlepsze zabezpieczenia to najtańsze i najprostsze... :kox: Mianowicie chodzi mi o włącznik umieszczony w jakimś miejscu, którym załączało by się napięcie za układ paliwowy, zapłonowy itp.

Koszt zerowy a zabezpieczenie antykradzieżowe jak się patrzy :wink4::kox:

Jak się ociepli to też się zabiorę za czyszczenie tego styku przy stacyjce, choć na razie działa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...