Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z immobilizer'em


tureczeq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odpaleniem auta..;/ po przekreceniu kluczyka zapala sie pomaranczowa lampka z autem i kluczykiem i nie gasnie, mruga i nie moge odpalic auta;/dopiero po ktoryms z rzedu wlozeniu kluczyka lampka gasnie..;/ co sie dzieje czy to problem z kluczykiem??slyszalem ze kody sie wytarly i musze dorobic drugi??pomozcie bo nie wiem co robic?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze kody sie wytarly i musze dorobic drugi??

A co to za stwierdzenie? :no:

Podepnij waga zczytaj kody błędów(a będą napewno),wrzuć do odpow.działu --

napewno ktoś pomoże

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie ten sam problem. W serwisie rozkładali ręce i ostatecznie chcieli wymieniać mi komputer, który kosztuje kilka tys. Dopiero pomogła naprawa wg instrukcji spedyt'a (patrz link wstawiony przez krzyniek). Troche zabawy, ale warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tak dzieje jak zostawie włączone radio i zamknę samochód choćby na pół godziny. Po otworzeniu próbuje odpalić i takie właśnie objawy. Wtedy muszę wyłączyć radio, zamknąć samochód, otworzyć i jest OK. Nie wiem dlaczego tak jest, być może to spadek napięcia w instalacji i błędnie odczytuje kod z kluczyka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bylem w warsztacie i sie dowiedziałem ze mam zasłaby sygnał z kluczyka...pojechalem do dilera audi to mi pow.ze to bedzie kluczyk za 380PLN+150PLN za nagranie kodów na niego;/ale byłem u kolesia który ma kluczyki z immo i nagra mi kody,pow.ze za 250PLN taki kluczyk mi zrobi!!jest to mozliwe czy to tylko naciagacz??;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bylem w warsztacie i sie dowiedziałem ze mam zasłaby sygnał z kluczyka...pojechalem do dilera audi to mi pow.ze to bedzie kluczyk za 380PLN+150PLN za nagranie kodów na niego;/ale byłem u kolesia który ma kluczyki z immo i nagra mi kody,pow.ze za 250PLN taki kluczyk mi zrobi!!jest to mozliwe czy to tylko naciagacz??;>

Hehs jeśli to taka usterką na którą pomaga to co opisał Spedyt, to utopisz tylko kasę, bo problem w 90% przypadków leży po stronie immo przy stacyjce , a nie w kluczyku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest Słaby sygnał z kluczyka na VAG'u :)

Tak jak Ci napisałem spróbuj rozwiązać to tak jak zrobił Spedyt

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0

Zrobisz sobie za darmo i wyeliminujesz jeden problem.

A, że zaczął się ten temat na nowo. Gadałem z chłopakami z ASO Skody.

Taki sam problem występuje w A4, Octavii , Borze i Golfie :>

Skoda rozwiązuje ten problem odcinając starą kostkę i wstawiają nowy model kostki i po problemie. Niestety nie wiem czy tak kostka będzie do A4 pasować. Temat będę drążył, bo też mam ten problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat. U mnie pojawia się ostatnio problem z immo. Po postoju odpala najczęściej za 3 razem, ale czasem za pierwszym.

Widzę, że osoby mają tutaj zaprogramowane kluczyki. Ja nie posiadam takich tylko zwykłe bez pestek. W czym więc może tkwić u mnie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...