Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2 urodzinki naszego klubu :)


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaaaaa, to już teraz wiem skąd nagle na moim koncie pojawił się przelew 6 cyfrowy ... :gwizdanie:

to ja za to wiem, komu te 6 cyfr zniknęło - znowu wpisałem za dużo przy przelewaniu składki... i na R8 mi parę groszy zabrakło :disgust:

100 lat Panowie! :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla Wszystkich, ktorzy tworza to forum, administruja nim i jakkolwiek sie tu udzielaja :oklaski:. To forum to niezly :kox: i mimo, ze jestem tu od niedawna to zaczynam sie uzalezniac, bo jakis klimat jest taki fajny :) :th:.

nota bene: bardzo sie ciesze, ze wlasnie kupilem ta marke...jazda... to forum.... ten samochod znaczy dla mnie wiecej........

Jeszcze raz WIELKIE PODZIEKOWANIA dla pomyslodawcow i calej Spolecznosci :a4fan: forum!!! :hi: :hi: :hi::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk:

nie przypuszczalem ze dzieki zakupowi :a4fan: poznam taka wspaniala ekipe. :hi:

jestem pod wrazeniem pomyslu, oraz energii w koordynowaniu dzialania oraz kształtu klubu :notworthy:

:beer1: zycze klubowi kolejnych lat :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś powiem, może nawet komus dowale, ale niech tam... :evil: Forum jest super, poznani ludzie dzieki A4-klub.pl sa mega-super, AUDI jest mega :kox: Dzięki za to Prezesie :hi: i wszystkim zaangażowanym w działanie tej społeczności.

Aaaaa, bylbym zapomniał... Panowie M., prosze Was o wiecej zrozumienia i mniej nadgorliwości, bo jak to mówią "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" :naughty:

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego zeby nam stuknęło "Czas zalogowania w sumie: 100 lat, 24 dni, 23 godz. 29 min.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...