Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2 urodzinki naszego klubu :)


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera , tak byłem zaganiany , że na śmierć zapomniałem , że 8 lutego nasz klub obchodził 2 rocznicę powstania. :gupek2:

Chciałem podziękować Wam wszystkim za to , że jesteście i pomagacie w rozwoju klubu.Ogromne podziękowania dla "pomarańczowych" za pomoc i dla "zielonych" za pilnowanie porządku.

Przez te 2 lata dużo się zmieniło.Poznałem mnóstwo super ludzi.Ciesze się , że nasza praca nie idzie na marne.Najbardziej budujące są opinie , że ktoś dowiedział się cennych rzeczy z forum , albo , że zaoszczędził sporo pieniędzy dzięki naszym poradom i naszej pomocy.

Tak więc dzięki raz jeszcze , bo gdyby nie Wy , nie byłoby tego wszystkiego :thumbup:

Wasze zdrówko :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum jest super swietni ludzie duzo przydatnych porad :oklaski:

nie jestem od poczatku powstania tego forum ale jest mi bardzo milo przebywac na nim i kozystac z rad i pomagac innym

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes dzieki za wszystko :notworthy:

z tej okazji napewno w Wisle :drunk:

dzięki wszystkim ! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum dobra sprawa ... najlepsza :notworthy:

Duzo sie można nauczyć i podzielić wiedzą :naughty:

Oby tak dalej :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji dla założyciela (Prezesa) :notworthy: i pozdrawiam wszystkich, którzy współtworzą to fajne środowisko. :):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Kasiu... staram się jak mogę... :cool::decayed::polew::naughty:

Super ludzie, super atmosfera :>

Dzięki i dalej do przodu :evil: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, niech nam zyje 100 i jeszcze drugie 100 lat nasze kochane Forum, wraz ze wszystkimi :kox:-iarskimi ludziskami bez których nie byloby tego całego zamieszania :>

Hugo-na Twoje ręce -jako ojca tego forum skladam szczególne podziękowania oraz gratulacje! Miałeś Chlopie świetny pomysł :th:

No i do szybkiego zobaczenia w Wiselce ! Tra, lalalala :drunk:

__________________________________________________________________________

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłanczam sie do gratulacji. Te forum to świetna sparawa :th: Podziekowania dla prezesa i wszystkich ktorzy staraja sie pomóc :notworthy:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie gratulacje i szacun :notworthy: dla wszystkich którzy tworzą to forum i klub. W Wisle bedzie okazja do oblewania 2 urodzin :drunk:

Ja to mam jeszcze jeden, szczegolny i osobisty powod do podziekowań dla Hugo. :notworthy: Gdyby nie pomysł na forum to nie poznalbym Angeli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie gratulacje i szacun :notworthy: dla wszystkich którzy tworzą to forum i klub. W Wisle bedzie okazja do oblewania 2 urodzin :drunk:

Ja to mam jeszcze jeden, szczegolny i osobisty powod do podziekowań dla Hugo. :notworthy: Gdyby nie pomysł na forum to nie poznalbym Angeli :wink4:

chciałeś powiedzieć gdyby nie Warsaw team :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie gratulacje i szacun :notworthy: dla wszystkich którzy tworzą to forum i klub. W Wisle bedzie okazja do oblewania 2 urodzin :drunk:

Ja to mam jeszcze jeden, szczegolny i osobisty powod do podziekowań dla Hugo. :notworthy: Gdyby nie pomysł na forum to nie poznalbym Angeli :wink4:

i nie przeżyłbyś najlepszego Sylwestra w życiu... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne forum...swietni ludzie......

Gratulacje Hugo..... :notworthy: :oklaski: Oby tak dalej.... :th:

Przez ten czas, ktory z wami jestem poznalam mnostwo wspanialych ludzi.....dzieki wam wszystkim za to ze jestescie.....

No i oczywiscie...dzieki forum poznalam moja milosc-Slawka :naughty: tak...tak....o Tobie mowie kochanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki forum po raz pierwszy uzależniłem się-pozytywnie.Poznałem wspaniałych ludzi,pełnych zapału,chęci do działania. Po raz pierwszy samochód stał się dla mnie czymś bardzo ważnym-bo dzięki niemu poznałem Was...

Hugo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie gratulacje i szacun :notworthy: dla wszystkich którzy tworzą to forum i klub. W Wisle bedzie okazja do oblewania 2 urodzin :drunk:

Ja to mam jeszcze jeden, szczegolny i osobisty powod do podziekowań dla Hugo. :notworthy: Gdyby nie pomysł na forum to nie poznalbym Angeli :wink4:

chciałeś powiedzieć gdyby nie Warsaw team :kox:

dokładnie :thumbup:

i nie przeżyłbyś najlepszego Sylwestra w życiu... :naughty:

no tego Sylwka to bede pamietał długo... :polew:

A tak w ogole to szkoda ze w sobote sie nie napijemy razem :confused4:

tak...tak....o Tobie mowie kochanie :wink4:

no ja mam nadzieje ze o mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy komus opowiadam o forum patrzy na mnie jak na "Idiote" Pyta co? Wydaje mu sie ze to banda bogatych gnojków ktora nic nie robi a rodzice daja kase na auta a tu prawde mowic sami "powazni" :gwizdanie: ludzie :) Miło mi ze mogłem Was pozanc i wielu rzeczy sie nauczyc.

Calemu A4 - KLUB.PL wielkie podziekowania :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...