Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, szaryy napisał(a):

@Airawata jakie wrażenia na servo względem standardowego magla?

Na początku dziwne. Do ok 30 km/h lekko chodzi później zaczyna się utwardzać. Najdziwniejsze póki co to przy zwalnianiu uczucie przed skrętem na skrzyżowaniu jest. Mam wrażenie że dopiero po pełnym zatrzymaniu zaczyna lekko ponownie działać. Ale może to tylko takie uczucie. Generalnie fajnie by było gdyby do 40 - 45 jakby dopiero zaczynało się utwardzać dla mojego stylu jazdy było by super.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema .... mam pytanie do was . Jak ktoś pamięta rok temu jak nie dwa montowałem przekładnie z servotrnikiem. Miesiąc temu żona melduje że co jest nie tak ze wspomaganiem. 

Odpalam i faktycznie cholernie ciężko. 

Płyn jest wycieków nie ma. Szybki przegląd wiązki + miernik do rki wszystko gra. Odpalam pojawiło się. na następny dzień znowu nie ma gdzies pod sklepem znowu jest. 

Zastanawiam się czy ten zaworek się nie zwiesza .... wymieniał to ktoś kiedyś ?? Drogi skubany jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak były podobne objawy to winna była zatarta listwa. Nasilało się to w ciepłe dni więc niekoniecznie musi to być wina zaworka. Podnieś przód i sprawdź czy przy skręcaniu z magla nie słychać jak trze coś z niego, oczywiście na zgaszonym silniku.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przem8 gitara jest najlepsze że od kąd zrobiło się ciepło to działa żyleta. 

Chociaż i tak coś mi się nie podoba bo teraz ja jeżdżę tym co dzień i jak jadę np 70-80 i chce zrobić szybki skręt cokolwiek to za pierwszym szarpnięciem jest taki wyczuwalny opór a potem lóźno ... tak jakby utwardzał w jeździe ale nie reaguje na szybkie zerwanie.... u kumpla w 8P działa to petarda. Płynnie cały czas czy się leci 160 czy 70 jest ok. U mnie powyżej 100 jak się utwardzi to już czuć opór. NA postoju jednym palcem się kręci. 

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Czy jest ktoś z okolic Radzymina kto ma servotronic zamontowany? Chciałbym porównać działanie gdyż mam wrażenie że u mnie jest coś nie tak z jego działaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności, magiel z Exeo z 2010 też do B6 podejdzie? Do niego końcówki drążków z B6 czy z Exeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...