Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AirBag - 1 Fault Found


SebMis

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bład poduchy:

01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)

32-10 - Resistance too High - Intermittent

zapaliła mi się kontrolka po jeździe z dzieciakiem na foteliku, który kopał bez przerwy w fotel pasażera, od tego momentu zapaliła się kontrolka AirBag, podłączyłem vaga i wyszedł powyższy błąd, poszperałem troszkę na forach i wyczytałem żeby sprawdzić kable pod fotelem i trzymają się jak noofki nic nawet nie draśnięte.

Co może być jeszcze przyczyną może ktoś miał coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabli nie rozłączałem bo te wtyczki siedzą bardzo pewnie i wyglądają jak nowe (zresztą nie mam pojęcia jak je rozłączyć żeby nie ich połamać)

po wykasowaniu błędu niestety pojawia się znowu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabli nie rozłączałem bo te wtyczki siedzą bardzo pewnie i wyglądają jak nowe (zresztą nie mam pojęcia jak je rozłączyć żeby nie ich połamać)

po wykasowaniu błędu niestety pojawia się znowu :(

pojawiło się odrazu po skasowniu??? te wtyczki we wszystkich samochodach mają tendencje do przetywania, mój bracki tylko mi fotel przesunął i airbag sie zaczał swiecić... rozłącz, wyczyść złącz i ew. zabezpiecz taśmą, w renówkach w serwisie lutują na stałe jak się za często pojawia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

odgrzebie temat,

mam problem właśnie z tym błędem, już dwa razy pojawiał mi się i rozłączenie wtyczki i podłączenie pomagało na kilka miesięcy, kilka dni temu pojawił się znów i rozłaczanie nie pomaga, rozebrałem wtyczkę bo chciałem zlutować ale we wtyczce znajduje się dziwna blaszka która tak jakby dociska piny ale jest z jednego kawałka metalu a dotyka dwóch pinów i jeszcze we wtyczce sa dwa kabelki a w gniazdku trzy i niewiem jak poradzić sobie z tym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...