Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wyjąć głośniki z przednich drzwi te duże i te małe...jak to zrobić??? Czy trzeba rozbierać drzwi???

A i jeszcze jedno jakiego rodzaju są te większe głośniki w drzwiach basowe czy takie średniotonowe bo nie wiem jakie kupić.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez rozbierania drzwi nic nie zdziałasz.

Co do głośników to najlepiej kupic zestaw ze zwrotnicą.Głośniki z przodu masz 130mm.Popatrz sobie co tu mają :arrow: http://www.allegro.pl/5172_zestawy_glosnikowe.html?id=5172&view=gtext&order=pd&change_view=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sciągnąć boczek żeby wyciągnąć głośniki, dobrze by było żebyś przy wymianie głośników zaopatrzył się w jakieś pierścienie, bo orginalne głośniki są przykręcone na trzy sruby i te mocowania są pod kątem, a co do głośników to masz szeroki wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sciągnąć boczek żeby wyciągnąć głośniki, dobrze by było żebyś przy wymianie głośników zaopatrzył się w jakieś pierścienie, bo orginalne głośniki są przykręcone na trzy sruby i te mocowania są pod kątem, a co do głośników to masz szeroki wybór

Najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie pierścieni z MDF-u :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi, mam jeszcze pytanie dotyczące tych zwrotnic przy głośnikach do czego służą i co one dają??? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotnica od niej w dużej mierze zależy dźwięk naszego zestawu .Zasadniczym zadaniem jest podział pasma akustycznego i skierowanie na właściwe głośniki. Poza tym zwrotnica zabezpiecza głośniki. Zasadniczym problemem jest to że impedancja głośnika zmienia się z częstotliwością. Proszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już wiem kto będzie moim guru w sprawie wyboru konkretnych grajków :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już wiem kto będzie moim guru w sprawie wyboru konkretnych grajków :twisted:

Polecam taki zestawik :arrow: http://www.carhifistudio.com/morel/pulse/pulse6.htm#

Ręczna żydowska robota.Grają extra.Jeszcze jakiś piecyk do nich założe i będzie miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze Lukas23 że mamy podobne zawody, też jestem technik elektronik :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to OT: te same fury te same kolory tyle samo kucy rok ten sam i zawod podobny za duzo podobienstw :shock:

Przepraszam za to OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko lata nie sa takie same, i jeszcze może przebiegi furek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przepraszam że się zapytam , co znaczy OT ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że się zapytam , co znaczy OT ??

OT=Off Topic czyli po naszemu poza tematem :wink:

teraz ja zrobie OT a może Wy bliźniaki jakies :?: :mrgreen:

teraz to na czasie :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że się zapytam , co znaczy OT ??

OT=Off topic czyli po naszemu poza tematem :wink:

teraz ja zrobie OT a może Wy bliźnikai jakies :?: :mrgreen:

teraz to na czasie :razz: :mrgreen:

dzięki za wyjaśnienie OT

jednojajowi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jakiego rozmiaru jest tweeter w przednich drzwiach? Ale jakie tam wejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...