Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

tak już wszytsko wiem kolega z forum mi napisał potrzebna przejscowka z mg kwota 150 zł z nierdzewki

Mi do połączenia wydechu 3.0 z 2.0 przysłali taką redukcję:

kns29vjg.jpg

cek27b6n.jpg

vhhjid7a.jpg

it58gmsl.jpg

I starczyło Ci rury? Nie musiałeś nic sztukować?

Nie wiem jeszcze.

Nie miałem okazji zakładać zestawu. Może w przyszły weekend się uda.

Po rozmowie z firmą - wiedzieli o co chodzi więc nie powinno brakować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sprawdzcie bo w razie czego można ta przejsciowke zrobić może dluzsza....

Kolega producent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sprawdzcie bo w razie czego można ta przejsciowke zrobić może dluzsza....

Kolega producent?

Właśnie miałem pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem producentem tylko chętnym na zmianę wydechu w audi q5 2.0 TDI na 3.0 TDI i dlatego się zastanawiam czy wszystko będzie oki??? dziś wyskoczył nowy problem mianowicie chcąc kupić tłumik od 3.0 TDI których trochę na necie jest trzeba się nastawić na ciecie bo w całości kurierzy nie chcą brać a jak już to kwota przesyłki jest większa niż układ wydechowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem producentem tylko chętnym na zmianę wydechu w audi q5 2.0 TDI na 3.0 TDI i dlatego się zastanawiam czy wszystko będzie oki??? dziś wyskoczył nowy problem mianowicie chcąc kupić tłumik od 3.0 TDI których trochę na necie jest trzeba się nastawić na ciecie bo w całości kurierzy nie chcą brać a jak już to kwota przesyłki jest większa niż układ wydechowy....

Niestety jest tak jak piszesz :/ Nie wszyscy chcą "dowozić" takie rzeczy. A cięcie dla samego transportu....KICHA !

Co do długości redukcji to będę wkładał wydech prawdopodobnie w "niedziele". Opisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem producentem tylko chętnym na zmianę wydechu w audi q5 2.0 TDI na 3.0 TDI i dlatego się zastanawiam czy wszystko będzie oki??? dziś wyskoczył nowy problem mianowicie chcąc kupić tłumik od 3.0 TDI których trochę na necie jest trzeba się nastawić na ciecie bo w całości kurierzy nie chcą brać a jak już to kwota przesyłki jest większa niż układ wydechowy....

Niestety jest tak jak piszesz :/ Nie wszyscy chcą "dowozić" takie rzeczy. A cięcie dla samego transportu....KICHA !

Co do długości redukcji to będę wkładał wydech prawdopodobnie w "niedziele". Opisze co i jak.

Doczekać się nie mogę. :)

A ja kupiłem sobie taki, już pocięty.

https://a.allegroimg.com/s400/01730b/3719933249ebbdcc2cf3e561beea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś "montaż na żywo" wrzucę ;):)

O to, to. :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Jak się uda to wrzucę.

Może ktoś, kto już zakładał podrzuci długość redukcji jaka mu weszła do połączenia tych dwóch rur - 2.0 z 3.0 ????

Moja redukcja ma 105 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 105, ale rury w środku to się praktycznie będą stykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, bo mam taką samą.

Marcin...... Ta redukcja jest na milimetry :/

24uifd9o.jpg

Będę pisał żeby mi dłuższą przysłali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiłeś. Jutro wylatam do domu, więc już nie zdążę nic pomieniać. Trudno, będę sztukował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiłeś. Jutro wylatam do domu, więc już nie zdążę nic pomieniać. Trudno, będę sztukował.

Niestety :(

Na plus jest to że nic nie gwiżdże , nie piszczy itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wydech z Q5 3.0 TDI będzie pasował ? czy taki wydech przewiozę w Octavi kombi?

q5wydech.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lipa po całości. Sprzedający na alledrogo nie chcą tych wydechów wysyłać. Mogą wysłać ale przecięty :kwasny:

W jaki sposób dostarczaliście te wydechy do siebie ?

Mnie sprzedający wysłał w całości razem ze zderzakiem Pocztą Polską.

Do tłumikarza zatargałem go w Kangoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic zamówiłem dyfuzor bo był w przyzwoitej cenie (300zł z wysyłką) - przyjdzie to będę kombinował coś z wydechem.

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-lift-2011-15-s-line-dol-zderzaka-tyl-i5836842765.html

osłonę też się udało wyrwać w fajnej cenie, W ASO 130 zł mi powiedzieli

http://allegro.pl/show_item.php?item=6593899724

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic zamówiłem dyfuzor bo był w przyzwoitej cenie (300zł z wysyłką) - przyjdzie to będę kombinował coś z wydechem.

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-lift-2011-15-s-line-dol-zderzaka-tyl-i5836842765.html

osłonę też się udało wyrwać w fajnej cenie, W ASO 130 zł mi powiedzieli

http://allegro.pl/show_item.php?item=6593899724

Z osłoną ładnie Ci się udało. Ja polowałem ładnych kilka miesięcy i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie do mnie wydech z A5 2.7tdi . Czy końcówki wydechu które mam obecnie ( ori Audi ) podejdą do tego nowego wydechu?

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej odnośnie zmiany dolu zderzaka i pasowania wydechów .....mam q5 2.0 TDI i zakupiłem zderzak tylny od sq5 razem z dolem na 4 rury dzis odebrałem zderzak od lakiernika wszystko pięknie ladnie ale jak to zwykle bywa nie pasuje bo.... po przylozeniu do auta okazało się ze wydech oryginalny który mam nie pasuje na dziure od sq5 po lewej stronie oczywiście bo z prawej na razie nie mam wydechu i teraz nie wiem co będzie dalej bo tak naprawdę nie wiem czy po zdjęciu wydechu ten zderzak podejdzie a już miałem zamawiac podwojne wydechy w mg.....wiec ku przestrodze upewnij się ze po zalozeniu zderzaka nie będzie cos wadzilo np. wydech może w a4 jest inaczej mi powoli zaczyna się to nudzic nie wiem co z tym dalej dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie do mnie wydech z A5 2.7tdi . Czy końcówki wydechu które mam obecnie ( ori Audi ) podejdą do tego nowego wydechu?

chodzi Ci o te chromowane nakładki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...