Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

A może montował ktoś wydech dedykowany z ultera pod silnik 2.0tdi z wyjściem na dwa wydechy? Jak to się ma do rzeczywistości, wszystko pasuje bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się ktoś jak to wychodzi kosztowo, 2.0 tdi bez sline, a4 b8 2008r, orientwcyjnie pytam na 2 rury z tyłu lewa + prawa vo chciałbym dołożyć aktywny wydech a przy tych 2 rurach z lewej to wstyd:^D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2020 o 15:47, Szymczoook napisał:

co to za piekny dyfuzor ?

Wybacz,że tak późno odpisuję.  Dyfuzor wymieniałem razem ze zderzakiem od s4 . Niestety dam Dyfuzor nie pasuję:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamilch-1984 napisał:

Wybacz,że tak późno odpisuję.  Dyfuzor wymieniałem razem ze zderzakiem od s4 . Niestety dam Dyfuzor nie pasuję:(

Jasne, dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, montują na dniach u siebie wydechy od MgMotosport przelotowe na 2 strony i potrzebuje osłony termicznej na prawa, wieszak tłumika i co najważniejsze dyfuzora na 2 rury lewa prawa, ktoś orientuje się gdzie to znajdę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PejotN napisał:

Siema, montują na dniach u siebie wydechy od MgMotosport przelotowe na 2 strony i potrzebuje osłony termicznej na prawa, wieszak tłumika i co najważniejsze dyfuzora na 2 rury lewa prawa, ktoś orientuje się gdzie to znajdę? 

Zderzka allegro,olx itd.

Części nowe sklep motoryzacyjny np:

SKLEP.MOTORPOLWROCLAW.PL

 

Lub aso.

Edytowane przez kamilch-1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy macie jakiś link lub odsprzedać króciec do połączenia na opaski? Robię SWAP na wydech, lecz niestety muszę do tlumikarza przejechać 40km. Dlatego potrzebuje coś tymczasowego na drogę, a nic o danych wymiarach typu 68-58mm nie mogę znaleźć. Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaco90 napisał:

Witam. Koledzy macie jakiś link lub odsprzedać króciec do połączenia na opaski? Robię SWAP na wydech, lecz niestety muszę do tlumikarza przejechać 40km. Dlatego potrzebuje coś tymczasowego na drogę, a nic o danych wymiarach typu 68-58mm nie mogę znaleźć. Dziękuję za pomoc

WWW.EBAY.DE

Finden Sie Top-Angebote für Reduzierung Auspuff Adapter Rohrverbinder Ø55 auf Ø65 mm +...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2016 o 15:07, simon__75 napisał:

Ja mam taką redukcją na handel - długość 105 mm - może komuś podpasuje ta długość....

W tygodniu odebrałem 175mm - i tą dziś założyłem (obcinając z szerszej strony 10mm).

Krótka

http://fs5.directupload.net/images/161106/temp/s6drsm78.jpg

Długa

http://fs5.directupload.net/images/161111/temp/x4hfx5lv.jpg

witam

czy ktoś z Szanownych kolegów mógłby mi podesłać link firmy która robi takie redukcję? chodzi mi o tą dłuższa?

pisałem do autora postu, ale nie odp więc, może ktoś też tam zamawiał? pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2021 o 12:43, Misieqq7 napisał:

witam

czy ktoś z Szanownych kolegów mógłby mi podesłać link firmy która robi takie redukcję? chodzi mi o tą dłuższa?

pisałem do autora postu, ale nie odp więc, może ktoś też tam zamawiał? pozdro 

WWW.MGMOTORSPORT.PL

MG

 

Edytowane przez simon__75
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzięki za info !:)

A ktoś by jeszcze powiedział przy montażu wydechu z a5 coupe taka sama długość łączenia czy może jest krótszy wydech ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, udało się komuś zamontować podwójny wydech do polifta z adblue. Wiem, że po prawej stronie jest zbiornik. Pozostaje tylko demontaż zbiornika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do zderzaka competition  da się założyć dokładkę na dwie strony z s line? Czy w ASO da radę kupić ten plaster miodu już w czarnym połysku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...