Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

nie no to lewa strona by zostala bez zmian ori jest 2 koncowki a z drugiej strony wymierzyc idealnie jak z lewej? tak to myslisz? i mam pytanko jak mam teraz tlumik tylko z lewej kupielm dedykowany na obie strony to mam przy aucie gdzie zawiesic ten z prawj strony?? sa tam uchwyty? przy tlumiku wiadomo sa i gumy tez. czy trzeba dopiero dorabiac?

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

a i czy dyfuzor da sie sciagnac bez zdejomowania zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro do tłumika są tylko gumy to raczej będziesz musiał kupić wieszak numer masz na pierwszej stronie i jeszcze musisz kupić osłonę termiczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro do tłumika są tylko gumy to raczej będziesz musiał kupić wieszak numer masz na pierwszej stronie i jeszcze musisz kupić osłonę termiczną.

wieszka to taki plaskownik z dziurka przy gumie?? to tez jest jesli o to chodzi. kwestia tego czy jest to gdzie przykrecic czy ttzeba kombionowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro do tłumika są tylko gumy to raczej będziesz musiał kupić wieszak numer masz na pierwszej stronie i jeszcze musisz kupić osłonę termiczną.

wieszka to taki plaskownik z dziurka przy gumie?? to tez jest jesli o to chodzi. kwestia tego czy jest to gdzie przykrecic czy ttzeba kombionowac ?

Z tego co pamiętam to z płyty podłogowej wystaje śruba do której się przykręca w/w uchwyt.

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Wszystko kolego masz ładnie pokazane na pierwszej stronie w zwijaku:

"Oczywiscie fabrycznie mamy przygotowne mocowanie pod wieszak na tlumik z prawej strony ."

wydech12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to mi wlasnie chodzilo kolego;) teraz kwestia czy da sie sciagnac dyfuzor bez sciagania zderzaka?? wystarczy odkrecis te sruby od spodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c6235e848a6357b2m.jpg

znalazlem cos takiego jakby to pomalowal w kolor nadwozia?? co sadzicie? znalazlem to na tej stronce А4(В8) 2008—...

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

ten chyba podejdzie do zwyklego?

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

tu link na allegro tez jest tylko czy podejdzie?? AUDI A4 B8 SPOILER ZDERZAKA TYLNEGO (2967605782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakis inny na 4 rurki do zwyklego zderzaka??

---------- Post dopisany 29-01-2013 at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 11:35 ----------

poszukiwanie dyfuzora trwa..;) naptokalem sie w googlach na taki dyfuzor wydaje mi sie ze do normalnego zderzaka?? f76144a51d51d145m.jpg tylko mam problem znalesc gdzie go kupic??

---------- Post dopisany 31-01-2013 at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 20:29 ----------

pilne pytanie czy dyfuzor o nr 8K0 807 521 A pasuje do zwyklego zderzaka?

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

chodzi mi konkretnie o ten czy podejdzie?AUDI A4 8K0 DOKŁADKA SPOILER DYFUZOR ZDERZAK TYŁ (2989420404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jad do diazka sciagnac ten dyfuzor?? widzialem ilustracje odkrecilem te trzy sruby i za cholere nie idzie go oderwac od zderzaka?? juz predzej bym ze zderzakiem oderwal niz sam dyfuzor. ma ktos na to sposob??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ściągnąć zderzak i wtedy to robić, u mnie robili w ten sposób i gładko odchodziło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało bez ściągania zderzaka najgorzej pierwsze parę zatrzasków a później już leci:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ta pierwsza pare odrywaszz?? rwiesz dyfuzor czy te z boku dwa piwrwsze? no nie mam sil do niego juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...