[Warszawa] Witam wszystkich

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam na imię Michał, a szerzej znany jestem jako Krooger. W ubiegłą niedzielę stałem się posiadaczem B5 z 2000 roku, z silnikiem 1.9 TDI AVG. Zielony Avant, bez chrom pakietu (całe szczęście) został obadany miernikiem lakieru i po stwierdzeniu braku jakichkolwiek przygód blacharskich i sprawdzeniu silnika VAGiem zagościł u mnie w garażu. Nie jest to niestety quattro, którego tak mocno poszukiwałem (cel był taki, żeby kupić auto z co najmniej 2000 roku), ale lista wypasów tego egzemplarza przekonała mnie do siebie. Następne Audi będzie już koniecznie z Q.

Do tej pory w moich rękach były: VW Golf MkII 1.6D, VW Passat B3 1.6GTD, VW Golf 1.9 TDI 1Z i VW Vento 1.9 TDI 1Z. Jako, że w każdym z nich (oprócz Passata!) w końcu pojawiła się rdza, zakończyłem przygodę z VW chyba już definitywnie i wybrałem ocynk!

Wybrałem też forum A4-klub.pl, zamiast tego z nazwą "Club", bo nazwa ładniej wygląda i mam nadzieję, że wybrałem dobrze. Będę miał na pewno dużo pytań, bo o ile o VW wiem wszystko, tak Audi nadal jest dla mnie czymś nowym i cały czas poznaje nowe funkcje tego auta ;-)

Pozdrawiam wszystkich władców czterech pierścieni ^_^

Witaj :hi:

Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :hi::good:

Udostępnij na innych stronach
    :hi: Witamy na forum :audi::a4fan::good:

Udostępnij na innych stronach
    :hi: Witaj w klubie :good:

:hi:

Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Nowi użytkownicy