[ALL] Problemy ze sklepem GETEM?

JohnZi

Czy ktos z forumowiczow zamawial cos w przeciagu ostatniego miesiaca w sklepie Getem? Ja zlozylem zamowienie 2011-07-09, wplacilem prawie 900 zl za zamowione czesci i do tej pory nie dostalem zadnej przesylki - co najgorsze tydzien temu dostalem automatycznie wygenerowanego maila ze trasakcja zostala zakonczona. Z tego co wyczytalem na stronie glownej, podobno trawaja jakies negocjacje z nowym dostawca. Mi osobiscie udalo sie sie dodzwonic tylko raz i poinformowano mnie, ze trwal urlop po stronie niemieckiej i stad te opoznienia - bylo to sporo ponad miesiac temu. Od tamtegu czasu dzwonie co pare dni i w zaden sposob nie moge skontaktowac sie ze sprzedawca. Czy mam spodziewac sie najgorszego czy to rzeczywiscie niefortunna sytuacja i chwilowe problemy sklepu? Mial ktos podobne doswiadczenia?

Tutaj masz profile dwóch osób z getem. Najlepiej napisz i może uzyskasz info :hi:

GG 10246864, GG 2497669.

Z tym pierwszym obgadywałem zakup pilota, wprawdzie około roku temu, ale oba są aktywne.

Przez jakis pomagalem firmie getem.pl sprzedawac czesci na stronie a4-klub.pl ze wzgledu na to e maja najtansze czesci.

Mysle ze lepszym rozwiazaniem na dzien jest zaczekac na informacje ze strony Getem.pl nim zacznie sie nowe zakupy.