Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lampy tylne Audi A4 diody


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co myślicie o założeniu tych lamp? nie będzie przypalowo wyglądać? :rolleyes:

http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b6-00-04-red-white-led-depo-i1787487126.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach wyglądają nawet fajnie, ciekawe jak na aucie, ogólnie można zaryzykować, ori lampy są ok ale bez przesady :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest koloru srebrnego :) no moze fajnie wygalając ale kupie będzie wygadało źle i co wtedy zrobię z tymi lampami ;d najlepiej jakaś foteczkie luknąć jak to wygląda na srebrnym kolorze :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie takie lampy to wioska. Niby na zdjęciu jest ok, ale zobaczysz jak będą się dziwnie rzucały w oczy na aucie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ostatnio na miescie u mnie rpzejezdzajaca audi z takimi lapmai ;p nie za bardzo mi sie podoba... wiec nie ma co inwestowac ;> :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co myślicie o założeniu tych lamp? nie będzie przypalowo wyglądać? :rolleyes:

http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b6-00-04-red-white-led-depo-i1787487126.html

image.jpg

tak wyglądają na srebrnym ale na serii to nie wiem czy pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest koloru srebrnego :) no moze fajnie wygalając ale kupie będzie wygadało źle i co wtedy zrobię z tymi lampami ;d najlepiej jakaś foteczkie luknąć jak to wygląda na srebrnym kolorze :chytry:

odsprzedasz mi po niższej cenie :tongue4::D ja mam czarne autko więc będzie mi pasować :D :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z trwałością takich lamp? Jest ktoś kto ma takie ponad 2 latka i jeszcze mu wszystkie diody świeca? :) Widziałem kiedyś inny samochód z LED'owymi lampami lecz nie wszystkie już mu się świeciły, a LED'a już nie wymienisz tak łatwo jak żarówkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam diody tylko nieco inne niż te i póki co świcą ładnie :decayed:

hidden22 spójrz sobie jak u mnie wyglądają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem diody, parowały, potem 2 się spaliły, oddałem kumplowi.

znalazłem ori Hella białe i te mi najdłużej pasowały,

2011_12_02_14_58_08_1024_x_768.jpg

2011_12_10_14_03_22_1024_x_768.jpg

ale teraz już się znudziły, sprzedaję i szukam nowego pomysłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szukaj, bo bez urazy ale w połączeniu z tym chromem nad tablicą wygląda delikatnie rzecz ujmując nieciekawie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucają fotkę chyba liczysz się z tym że ktoś skomentuje jej zawartość co nie? Nie wiem czemu odbierasz to złośliwie, wiadomo że auto jest Twoje i robisz tak jak Ci się podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...