Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaką kurtkę na zimę


Ukasz699

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie :hi:

Wiem, że dalej mamy lato co prawda kiepskie w tym roku. Jednak już teraz szukam jakiejś dobrej kurtki zimowej koniecznie z kapturem i dobrej jakości, aby dawała rada przy naszych mrozach. Myślę, że jeśli chodzi o cenę to tak do 500 zł. Jakie firmy polecicie ?? Model konkretny?? Pozdrawiam i dzięki za sugestie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi i marki to za tą kase jesteś w stanie np. na allegro wyrwać fajnego North Face, ew. Columbia :good:

Ciężka sprawa bo dużo zależy od upodobań i gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kilka lat temu w poznaniu w spec shopie , zimową kurtkę typu alaska ori army USA chyba za 370zł , do tej pory ją mam , nie ma grama zużycia i jest mega ciepła wręcz gorąca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 lata temu kupilem za***ista kurtke nike byla ciepla i wogole ale jak sie wypralo to juz po niej :D (pierz) ;d dalem za nia 300 zl kozacka byla :< a teraz chce tez se kupic max do 400 zl jakas za***iście ciepla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś skupic się na tym co ma kurta w środku.. jakie wypełnienie zatrzymuje najwięcej ciepła. Są kurtki grube..ale większy mróz i jest kiepsko z ciepłem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to ma byś kurta sportowa czy pod nią będzie garniak ? Musisz określić się do czego będzie ta kurtka używana... (sporty extremalne, normalne miejskie noszenie) Obstawiam iż chodzi o sportową. Najlepiej taką z odpinanym polarkiem i na gore-tex. O samym gore-texie poszukaj info w necie.... Kurtki sprawdzają się na wietrze, deszczu, mrozie.

North face polecam. Mamy z moją i są ok. Mają jakieś wentylacje pod pachami, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to ma byś kurta sportowa czy pod nią będzie garniak ? Musisz określić się do czego będzie ta kurtka używana... (sporty extremalne, normalne miejskie noszenie) Obstawiam iż chodzi o sportową. Najlepiej taką z odpinanym polarkiem i na gore-tex. O samym gore-texie poszukaj info w necie.... Kurtki sprawdzają się na wietrze, deszczu, mrozie.

North face polecam. Mamy z moją i są ok. Mają jakieś wentylacje pod pachami, etc.

No tak raczej sportowa normalne miejskie noszenie mam typ co myślisz

http://zplecakiem.com.pl/pl/milo-veyen-polar-colo.html

chciałem też tą, ale wynika z tego co się wczytuje, że do pełni szczęścia brakuje jeszcze podpinki polarowej chyba :mysli:

http://8a.pl/page,produkt,id,7172,bilo.html

Czytałem o tej firmie i piszą dużo dobrego zaraz poszukam o tej, którą wspomniałeś :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jedź do Fashion Housa (u was w Wawie chyba jest jeden z tego co pamiętam :mysli:) i poszukaj czegoś w sklepach narciarskich :good: Na pewno najlepsze będą kurtki których używają właśnie narciarze i snowbordziści :cool1: Tylko, że to same sportowe :mysli: A z eleganckich to jedynie jakiś gruby płaszcz a pod spód gruby sweter :good:

Firmy takie jak Nike, Adidas itp bym sobie odpuścił, bo może i ładnie wyglądają ale na pewno nie są trwałe :thumbdown: Zresztą jakis kolega juz o tym pisał.

Ja osobiście już dawno nie kupowałem mega ciepłej kurtki, bo wszędzie jeżdżę autkiem i nie potrzebna mi taka. Jednakże płaszczyk na zime już jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jedź do Fashion Housa (u was w Wawie chyba jest jeden z tego co pamiętam :mysli:) i poszukaj czegoś w sklepach narciarskich :good: Na pewno najlepsze będą kurtki których używają właśnie narciarze i snowbordziści :cool1: Tylko, że to same sportowe :mysli: A z eleganckich to jedynie jakiś gruby płaszcz a pod spód gruby sweter :good:

Firmy takie jak Nike, Adidas itp bym sobie odpuścił, bo może i ładnie wyglądają ale na pewno nie są trwałe :thumbdown: Zresztą jakis kolega juz o tym pisał.

Ja osobiście już dawno nie kupowałem mega ciepłej kurtki, bo wszędzie jeżdżę autkiem i nie potrzebna mi taka. Jednakże płaszczyk na zime już jest :decayed:

Nie jestem z Wawy, ale dość często bywam na pewno się wybiorę przy najbliższej okazji. A może ktoś podejrzeć znający dobrze temat na te linki wyżej podane czy, któraś z kurtek podanych będzie ciepła ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...