Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Dziwne odglosy z tylniego zawieszenia


odison

Rekomendowane odpowiedzi

Zauarzylem ostatnio ze sos mi stylu skrzypi podszas jazdy nie mam pojecia co tojest odglosy wydobywaja sie z lewej tylniej czesci auta.. nawet kiedy otworze drzwi tylnie i stane na progu i zaczne bujac autem to cos skrzypi czy to moga byc oslony i oboje amorkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest chyba coś podobnego, choć skrzypienie nie zawsze słychać, mi mechanik powiedział, że to końcówka sprężyny ociera o to na czym się opiera ... nie jest to usterka i nie ma to wpływu na nic, a jeżeli mnie to bardzo drażni to do wymiany amortyzatory. Coś tam niby popsikał, pędzelkiem posmarował ale to nic nie dało. Osobiście ja puszczam głośnej muzę i nie słyszę skrzypienia :polew:.

Tobie bym radził udać się do jakiegoś mechanika żeby popatrzył i coś powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dla odmiany pojawilo sie to po wymianie amorow(KYB) i tulei (Lem) na nowe. Na moje ucho i oko skrzypienie pochodzi z mocowania sprezyny-to ona chrobocze o metal. Jutro jade do speca, ktory to skladal jestem ciekaw co powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, nie zauwazylem ze to jest Q, w takim razie belka odpada.

Ale któres gumy moga skrzypiec juz...

a czasem to nie bedzie poduszka amorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie - górne gniazdo amora jest zasyfione a i gumy też już mocno dojechane. U kuzyna też tak było i wymiana wszystkiego co gumowe pomogło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprezyna nie dochodzi do konca kolnierza talerza amora to wtedy pracuje i skrzypi, a jest tak miedzy innymi wtedy kiedy jej koniec jest odlamany, sprawdzcie czy wam troche sprezynek na koncahc nie ubylo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...