Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Problem po wymianie sondy


Fritz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jakiś czas temu pisałem o moim problemie z utratą mocy w moim aucie. Ostatnio wiozłem się za wymianę 2 sondy... co się okazuje po wymianie auto troszkę odżyło ale nadal wywala mi błąd 17522... co jest grane?? Dodam ze po wymianie jeździłem cały czas na benzynie... Auto jedzie lepiej w górnej partii obrotów ale dół jest nadal kiepski... Co z tym robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz połączenie na kostce i wiązkę do ECU może tam jest problem, błąd oznacza jak by przerwę w obwodzie(wysoka rezystancja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie został wyrzucony a na jego miejsce wstawiony zamiennik rekomendowany tu na forum... z tuleja oddalającą sonde... Ale jak patrze na innych forach to spece którzy przerabiają układy wydechowe znacznie dalej oddalają tą sonde... tak ok 7-10cm... może tu leży problem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem ten problem już kilkoma autami bez kata. wszystkie z tulejką redukcyjną i we wszystkich był identyczny problem. byc może tulejka jest zrobiona ze złego materiału i za mocno nagrzewa sonde :mysli: to są tylko domysły. wrzuć sonde bez tulejki i pojezdzij. checka nie powinno wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem właśnie po wycięciu programowo sondy drugiej mam juz spokój nie wywala błedu gaz ustawiony na korekty krotki i długie sondy .Robiłem to we wrocku wrocław-żerniki chip-tronick 3 godziny roboty i spokój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ceny są różne znalazłem za 500 dwa miesiące było taniej 3 godziny roboty samą sondę a programem chce 100 za silnik avj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ceny są różne znalazłem za 500 dwa miesiące było taniej 3 godziny roboty samą sondę a programem chce 100 za silnik avj

to lepiej sie na jakies grupowe zapisac i przy okazji podniesc moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dołożyć drugie tyle ,robić program i przy okazji 2 sondę usunąć z zawczasu(choć dobra i kat też)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dołożyć drugie tyle ,robić program i przy okazji 2 sondę usunąć z zawczasu(choć dobra i kat też)

ja bym sie nawet nie zastanawial[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:47_________________________________________________masz

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219304.msg2613065;boardseen#new

zrobisz dwie pożyteczne rzeczy za jednym razem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodziło ale softa będę robił dopiero styczeń lub luty i właśnie tam u p.Witka.Dzięki za linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie... dziś próbowałem zabawy z tulejkami oddalającymi. jest trochę różnicy czym jest ona dalej (auto lepiej się zbiera) ale nadal nie jest to to co powinno być. Jak to wyregulować żeby była w takim punkcie aby nie podawała jakiś glupot do ECU???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...