Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Jakie oznaczenie turbiny


poniat83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z tego co wyczytałem na forum to na 99% padła mi turbina. Wyjeżdżam po zatankowaniu ze stacji, jedynka spokojnie, dwójka lekko przycisnąłem i poczułem spadek mocy i za sobą kłęby białego dymu. Zjazd na pobocze oczywiści zgasiłem silnik. Sprawdziłem stany płynów wszystko ok poza poziomem oleju - sucho. Doholowałem pod dom podjechałem po motula dolałem wszystko w normie. Odpaliłem na chwile znowu biały dym i od razu zgasiłem. Znowu zero oleju.Sprawdziłem filtr powietrza ok. odłączyłem przewód od icka i widać było kilka drobnych opiłków.

Czy mam się martwić, że opiłki dostały się do silnika i uszkodziły w nim coś. Jakie jest oznaczenie turbawek od brd bo w takiej sytuacji skorzystam z lekkich modów do mojej aśki. Turbo raczej z TurboTeca bo słyszałem, że jedyni godni polecenia - na nowe kupa kasy.

Dodam na marginesie, że ok roku jeździłem na wirusie przebieg 179tys sprawdzony vagiem, zrobione wałki u chłopaków z mineralnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jest jeszcze na końcu ww. numeru oznaczenie V 320, 350 czy 360 czyli 03G 145 702 H V360 ale najlepiej jest brać tą z najwyższym V czyli V360 bo jest najświeższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...