Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB


Maras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Interesuje mnie czy w tym radiu jest podswietlenie tylko czerwone czy tez moze ma jakies inne mozliwosci ustawienia koloru. Uzytkowal ktos takie radio ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone to są chyba tylko klawisze, wyświetlacz biały według opisów bez zmiany kolorystycznej, ogólnie jest to stary model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jest to 5000ub[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 14:05_________________________________________________271978-1-1-0.jpg

A tu jak widać mozna juz zmieniać kolorystyke[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 14:07_________________________________________________A ten z tytułu watku ma tylko jedna opcje podświetlenia

i-pioneer-deh-4000ub.jpg

Ja bym go nie brał bo to juz strare radio, model premierowy z 2008r/2009 jak patrze po komentarzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale usb ma wiec co chciec wiecej a ja znowu nie mam duzo kasy na lepsze radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze cos takiego

http://allegro.pl/pioneer-deh-3300ub-iphone-usb-model2011juzpromocja-i1789594304.html[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 14:44_________________________________________________Tu masz następce modelu który sobie upatrzyłeś

http://allegro.pl/pioneer-deh-4300ub-ipod-iphone-new2011usbgls24h-fv-i1798185100.html

i jest zmiennosc podświetlenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wszystko ladnie pieknie tylko kasa. Ja mam propozycje za 170 za to radio i nie wiem czy ryzykowac czy dac sobie spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa to bierz, białe podswietlenie wytświetlacza nie bedzie gryzło :wink4: czerwone podswietlenie w pionkach bardzo dobrze pasuje do audi, miałem już 2 pionki w B5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chcialem cos lepszej firmy bo jak kiedys bylem mlody i glupi to kupilem jakiegos peiyinga bo mialo DVD a wcale tego nie uzywam a chcialbym cos lepszej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pionka, ja mam model Deh6800 luzem, ale czasem miał problemy z wysuwaniem płyty CD, trzeba było go wspomagac, wiec jak to używka to sprawdź dokładnie, jeszcze kwestia kiedy był kupiony.

A co do peyinga to nie radio, to kalkulator do auta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to radio u siebie :gwizdanie:

Sporo ustawień, jakość też ok tylko do sterowania joystickiem trzeba się przyzwyczaić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no tak o ten jojstick chodzi bo ja mam zamiar kupic jeszcze pilota do kierownicy to moze bedzie lepiej. Dzieki koledzy za pomoc :good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 15:16_________________________________________________Nie bede zakladal nowego tematu wiec zapytam tutaj. Co mozecie powiedziec mi o takim radiu http://cokupic.pl/produkt/Alpine-CDE-101R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz iść w Alpinea to lepiej kupić jakiś model z serii cda nawet używany. Ja mam CDA9881 jest to już stosunkowo stary model ale nie zamienił bym go za żadne nowe CDE.

Na przykład coś takiego ma usb z tyłu i kabel. Możesz to jakoś sensownie zamontować i schować pamięć z schodku a nie jeździć z wystającą z panelu.

http://allegro.pl/alpine-cde-9882ri-starogard-gd-i1794862584.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale na allegro byla okazja za 220 tylko ze podswietlenie mial zielone wiec w B5 nijak by to wygladalo . A co Wy koledzy byscie polecili tak do 250 zl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego pionka (4000ub) mialem go kiedys u siebie i elegancko zgrywal sie z kokpitem. jakosc wykonania i grania w tym przedziale cenowym jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jeszcze jedno pytanie czy dam rade podlaczyc do tego pionka pilot przyczepiany do kierownicy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jeszcze jedno pytanie czy dam rade podlaczyc do tego pionka pilot przyczepiany do kierownicy??

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jest to 5000ub[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 14:05_________________________________________________271978-1-1-0.jpg

A tu jak widać mozna juz zmieniać kolorystyke[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 14:07_________________________________________________A ten z tytułu watku ma tylko jedna opcje podświetlenia

i-pioneer-deh-4000ub.jpg

Ja bym go nie brał bo to juz strare radio, model premierowy z 2008r/2009 jak patrze po komentarzach

Zdecydowanie bardziej podobają mi się te modele 5000ub niż ich następcy, zresztą masę ich kiedyś w media sprzedawałem i ani jeden nie wrócił na serwis, ogólnie bardzo dobre mam zdanie o tym modelu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko te 5000ub jest tylko 2 na allegro i ciezko takie kupic a tych jest troche wiecej. Co trzeba zeby podlaczyc tego pilota do radia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...