Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dwumas+sprzęgło - szybkie pytanko, czy będzie pasował


xlukk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że musze wymienić ww. części (sprzęgło wysoko łapie + po rozgrzaniu i jeździe w mieście zaczyna szarpać przy ruszaniu), mam pytanko.

Czy poniższy zestaw będzie pasował w 100%? Czy jest cały cały komplet ze wszystkimi śrubami itd. potrzebnymi do montażu? Czy trzeba jeszcze coś dokupić?

http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-audi-a4-130-km-1-9-tdi-awx-i1760155638.html

Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje (nie znam się, przyznaje). Czy jest możliwe, że jest to zestaw do silnika o mnijeszej mocy, a pasuje też do AWX? Dąże do tego, czy te 130KM co ma AWX to będzie jego max? Czy w przyszłości wgrywając program np. na 160KM nie będzie sytuacji, że się okaze, że te 130KM to max co to sprzęgło i dwumas wytrzymają? Idzie to jakos sprawdzic przed zakupem? (np. po jakichś numerach)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz do AWX... pewnie 228mm... a wytrzymuje i tak więcej...

to jest OK ale ostatnio trochę podróbek LUKa się pojawiło więc faktura konieczna :wink4:

koledzy jeżdżą po programach i dają radę... jak nie strzelasz z niego to też pojeździsz... dobre sprzęgło można zarżnąć w kilkanaście minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie pasować :good:

Właśnie ciekawi mnie cena :/ Bo u mnie w mieście krzyczą sobie mechanicy około 2200-2300 za taki zestaw LUKa, a tu 1650 :/ am nadzieje, że nie wpieprze się w podróbke :/ Idzie jakos je rozpoznać?

Początkowo chciałem w sumie Sachsa, ale z tego co widze na allegro całe zestawy to chyba towar deficytowy, a kupowanie "po kawałku" jakoś mnie nie przekonuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy widze ze temat jest o sprzegle :) ile u was w miescie wolaja za wymiane sprzegla? :hi:

od 250zł wzwyż zalezy jaki warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie jest tak drogo jak 300zl. u mnie kiedyś pytałem sie to jeden mechanik 500zl chciał... nie wiem czy było gorąco tak ze grzało mu na głowę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z allegro nie kupił zbyt duze prawdopodobienstwo podróby. Są sprawdzeni sprzedawcy na forum i z ich usług raczej bym skorzystał.

Ja za wymianę sprzegla zapłaciłem 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...