Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bezpłatny dostęp do netu na terenie Polski


GRazny

Rekomendowane odpowiedzi

Może już trafiliście na to ale jak nie to może warto przedstawić

Przez co najmniej 2 najbliższe lata (podobno w zamian za koncesję) firma Aero2 w porozumieniu z prezesem UKE musi udostępniać net 256-512Kb bezpłatnie

potrzebujemy do tego karty sim (podobno koszt 27zł) i modemu HSPA+ (choćby >>takiego<< ~170zł, wbudowane to jeszcze rzadkość)

wszystko tu: http://www.aero2.pl/www/bdi.html

jak ktoś ma to pisać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziala :) niedawno zmienil sie regulamin i teraz nie trzeba sie fatygowac osobiscie do Warszawy po karte. niestety czas oczekiwania na sim nie ulegl zmianie i okolo miesiaca trzeba czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie było jakichś jaj z ta rejestracją . Nie doczytałem sie co bedzie po tych 2 latach bezpłatnego netu ... bedzie trzeba im płacic czy połamać sim ? Ciekawa opcja ale dopóki wiecej osób z forum nie stwierdzi że to działa i że nie przychodzą im rachunki to nie zamówię :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie było jakichś jaj z ta rejestracją . Nie doczytałem sie co bedzie po tych 2 latach bezpłatnego netu ... bedzie trzeba im płacic czy połamać sim ? Ciekawa opcja ale dopóki wiecej osób z forum nie stwierdzi że to działa i że nie przychodzą im rachunki to nie zamówię :gwizdanie:

smialo mozesz zamawiac. w mistach dziala bez problemu miedzy miastami juz nie jest tak wesolo. predkosc jest ograniczona do 256kbit ale po rozbudowie infrastruktury ma wzrosnac do 512kbit. rachunki nie przyjda do Ciebie na bank z prostego wzgledu - UKE w zamian za koncesje na czestotliwosci potrzebne do sieci LTE wywalczylo bezplatny internet o ograniczonej predkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa czemu nawet przy odbiorze osobistym trzeba wpłacac kase na konto :blink: Chciałem wysłać tam kolegę który mieszka w wawie ale on doczytał że trzeba i tak kasę przelewem puścić i podac wszystkie dane osobowe . Jak jest ktoś chętny do wziecia na siebie i odesłanie do mnie biorę 2 kpl. i dodaję piwko za fatyge :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...