Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Co myślicie o takich felgach


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam mam możliwość kupienia felg 17 cali .Koszt 2400 za komplet.Może ma już ktoś.jak się spisują.? :)

Aha i do sprzedania komplet 16 kół tylko brakuje jednaj opony.

http://picasaweb.google.pl/waskipl/FelgiAudi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzor mi sie bardzo podoba, napewno super bedzie wygladalo na b6 :kox: a jak sie spisuja to ciezko stwierdzic bo to ori napewno nie sa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne fele..

Mnie też to czeka bo ori (15 :>) już sprzedałem.

Nówki?

Pamiętaj o ET.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór felg ładny, ale przed kupnem sprawdź czy napewno są to oryginalne fele bo podróbek jest duzo na rynku a z ich jakością to róznie bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jakos te fele mi nie robia.. :rolleyes:

Nie robie kryptoreklamy, ale bierz fele od cubera ten wzor rzadzi.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jakos te fele mi nie robia.. :rolleyes:

Nie robie kryptoreklamy, ale bierz fele od cubera ten wzor rzadzi.. :kox:

od RS4 sa takie sobie . od cubera juz nie rzadzi, teraz jest WIELKA przesiadka na RS6 :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waskipl , te fele sa fajne rsowskie tyle ze to podróbki..... ori nie były 17stkami :gwizdanie:

Wojtas zgadzam sie fele te które masz w podpsie VT robia swoja robote... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas zgadzam sie fele te które masz w podpsie VT robia swoja robote... :gwizdanie:

...ale tylko 19".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jak to ładanie mówią kopie orginałów.Generalnie wszystko teraz jest z Itali a robione w chinach.Ładne są ale zobacześ jak założe na próbę jedną.Szukam czegoś topowego... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne fele..

Mnie też to czeka bo ori (15 :>) już sprzedałem.

Nówki?

Pamiętaj o ET.

Pozdr.

A 15 pasuja ladnie czy jednak sa troszeczke za male?? bo mam nowki opony michelina 15 i bym jakies kupil 15 tlyko nei wiem wlasnei czy to tak fajnei bedzie wygladalo czy lepeij moze troszke wieksze kupic a te opony sprzedac czy nie ma duzej roznicy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas zgadzam sie fele te które masz w podpsie VT robia swoja robote... :gwizdanie:

...ale tylko 19".

19 we wszystkim robily by robote :decayed: Od rs6 sa piekne , 17 tez nie ma ori, tylko 18 ....

Na dniach mają mi przyjsc 17 replica RS6 zobaczymy co to bedzie ... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem innaczej, kupisz te felgi uwazaj na dziury. Mam znajomego ktory pracuje w TÜVie niemieckim testujac felgi, koles mi powiedzial prawde o felgach -rozwalaja tam 100sztuk dziennie na roznych testach i najlepiej wypadaja ori felgi AUDI. Doplac troszeczke do uzywanych ori i bedziesz zadowolony, kupisz podrobki niby z wloch a naprawde z chin, pojezdzisz jeden sezon i beda sie nadawac na przetopienie (szczegolnie na polskich drogach). Spytaj najlepiej sprzedawce czy maja na przyklad homologacje na niemcy tzn TÜV, jesli tak to jakies tam normy spelniaja jesli nie daruj sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem innaczej, kupisz te felgi uwazaj na dziury. Mam znajomego ktory pracuje w TÜVie niemieckim testujac felgi, koles mi powiedzial prawde o felgach -rozwalaja tam 100sztuk dziennie na roznych testach i najlepiej wypadaja ori felgi AUDI. Doplac troszeczke do uzywanych ori i bedziesz zadowolony, kupisz podrobki niby z wloch a naprawde z chin, pojezdzisz jeden sezon i beda sie nadawac na przetopienie (szczegolnie na polskich drogach). Spytaj najlepiej sprzedawce czy maja na przyklad homologacje na niemcy tzn TÜV, jesli tak to jakies tam normy spelniaja jesli nie daruj sobie.

Wiesz o tym że nie powiedzą prawdy.Wykonane sa bardzo ładnie.Generalnie co dziśiaj nie jest chińskie!!!!!!!!!!!WSZYSTKO z wyjatkiem naszych Audi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...