Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] potrzebuje pomocy w zdobyciu pierscienia ABSu na tyl


tomek_zgr

Rekomendowane odpowiedzi

witam. ma ktos moze pomysl gdzie mozna dostac pierscien absu na tyl, kupilem i wymienilem tarcze bez pierscienia z mysla ze zbije ze starych ale niestety z jednym jest problem a w motozbycie nie sa w stanie mi pomoc a uzywke jest sens zakladac zebym nie mosial kolejny raz tarczy sciagac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ma ktos moze pomysl gdzie mozna dostac pierscien absu na tyl, kupilem i wymienilem tarcze bez pierscienia z mysla ze zbije ze starych ale niestety z jednym jest problem a w motozbycie nie sa w stanie mi pomoc a uzywke jest sens zakladac zebym nie mosial kolejny raz tarczy sciagac

Są do kupienia w InterCarsie ori, ja kupowałem po 74 PLN za sztukę :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO za 71 zł. U mnie jeden pierścień był pęknięty, zespawałem, zeszlifowałem i ABS ładnie działa. Chciałem kupić nowy, ale ASO kazało mi czekać 4 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO za 71 zł. U mnie jeden pierścień był pęknięty, zespawałem, zeszlifowałem i ABS ładnie działa. Chciałem kupić nowy, ale ASO kazało mi czekać 4 dni...

U mnie były tak przerdzewiałe, że jak je zbiłem ze starych tarcz, to na nowych latały jak chciały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pierscien-czujnika-abs-audi-100-a4-a6-oryginal-i1790412167.html to tez nie to, moje w plaszczyznie maja zamiast wypustow prostokatne wyciecia czyli dziury

a na allegro nie ma takich, nawet w katalogu inercarsu nie ma

:wallbash:

musisz dokładniej poszukac, katalog IC jest do du...py, podaj ori nr, wówczas gamonie znajdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche to potrwało zanim znalazlem czas by zajrzec pod tarcze ale sie udalo, wyglada to tak ze pierscien jest prosty i chyba ciezko zeby ta czesc uszkodzila sie tak poprostu, oczyscilem szczotka i zalozylem spowrotem ale sytuacja sie powtarza. Bylem w salonie by po VINie znalezli czesc ale ja mam calkiem inny pierscien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi grac ich ilosc

nie ma znaczenia czy bedzie pierscien żeliwny czy blaszany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma znaczenia ze ja mam dziury a nowy wypusy tylko ma sie zgadzac liczba dziur jak i wypustow, wogole dziwi mnie a cala sytuacja, moze to byc wina klockow tzn gdy zdjalem tarcze to czujnik byc caly w opilkach i czy to mloze wplywac na o ze nie widzi pierscienia dodam tylko ze z drugiej srony jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...