Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie taki mam plan aby wymienić głośniki z deski na średnio tonowe, w przednie drzwi dodać syczki i myślałem jeszcze o 2 średnio tonowych na tył. Nie wiem tylko czy mogę z kablami podpiąć się pod ten głośnik, który zamontowany jest w tylnej półce!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy blendy z A5 coupe 8T0 pasują do sportbacka 8T8?

nie pasuja....... inny kształt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych MOD-ami w naszych B8 :decayed: Na pewno cos zacznie lepiej cykac w naszym aucie AUDIO po zalozeniu dodatkowych glosniczkow wysokotonowych BANG&OLUFSEN :wink4: .

Witam.Panowie,czy po zamontowaniu "syczków" w przednich dźwiach wzrośnie w nagłośnieniu dźwięk sopranu?Dla mnie w mojej A4 jest za dużo basu/moje odczucia/.Próbowałem ustawień w konfiguracji ale nie uzyskałem tego co chciałem.Wcześniej miałem Golfa IV,zamontowałem w nim nagłośnienie i grało pięknie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to określić, niemniej myślę, że byłbyś zadowolony z moda. Jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.drive2.ru/l/433915/ :grin:
http://www.audienthusiasts.com/Project_Tweeter2.html Można? Można...

Edytowane przez Kodzak33
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dwa głośniki wysokotonowe b&o w drzwiach przednich i gra trochę lepiej ale myślałem że będzie lepiej.

W swoich blendach zrobiłem malutkie otworki.

ad4dd0700998eb7bmed.jpg

21e05885a3339350med.jpg

ecce25daa574859dmed.jpg

52f0f1112ddd8389med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierciłeś? Też tak miałem zrobić.

Cieniutkim wiertłem jedyneczką - trochę zabawy jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dwa głośniki wysokotonowe b&o w drzwiach przednich i gra trochę lepiej ale myślałem że będzie lepiej.

W swoich blendach zrobiłem malutkie otworki.

ad4dd0700998eb7bmed.jpg

21e05885a3339350med.jpg

ecce25daa574859dmed.jpg

52f0f1112ddd8389med.jpg

Polecam dołożyć dwa średniotonowe głośniki banga w tylną półkę jest wtedy wyraźnie głośniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej - jakie to głośniki i jak podłączyć.

I czy warto dokładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że warto, głośnik średniotonowy banga 8k9035709 musisz kupić dwa mi się udało kupić na alledrogo z wtyczkami za 160 zł plus do tego blendy pod banga kupiłem także na alledrogo za 200zł, jak masz ASS to w półce będziesz miał wycięcia na te głośniki. Mi słynny na A4klub Karol w Raszynie podpiął pod głośniki tylnych drzwi w okolicy kostki wzmacniacza. Niestety jedna blenda w aso kosztuje ponad 300zł a te co miałem to ciężko byłoby je przerobić. Jeszcze się zastanawiam na dołożeniem piętnastego głośnika w deskę rozdzielczą obok obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam zaufania do chińskich podrób, kiedyś kupiłem i się zawiodłem.

A przyciski szyb od polifta to już wymieniłem na orginalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a te syczki nie powinny być podłączone pod wysoko tonowe głośniki? Wtedy robiłyby swoją robotę ponieważ podpinając je do średnio tonowego głośnika nie dają tego co powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji bez B&O niskotonowe w drzwiach sa polaczone z wysokotonowymi w desce ,w wersji z B&O niskotonowe sa oddzielnie ,a w desce zamiast wysokich sa sredniotonowe i to z nimi polaczone sa wysokie (syczki) w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trochę odgrzeje temat , chcę zamontować dwudrożne Hertz ESK 165.5 do drzwi przednich , mój obecny zestaw to niskotonowe w drzwiach i tweetery na podszybiu

"W wersji bez B&O niskotonowe w drzwiach sa polaczone z wysokotonowymi w desce " - gdzie jest zlokalizowane  połączenie o którym pisze kolega gdyż chce umieścić i podpiąć w drzwiach zwrotnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2018 o 19:47, werot napisał:

Witam trochę odgrzeje temat , chcę zamontować dwudrożne Hertz ESK 165.5 do drzwi przednich , mój obecny zestaw to niskotonowe w drzwiach i tweetery na podszybiu

"W wersji bez B&O niskotonowe w drzwiach sa polaczone z wysokotonowymi w desce " - gdzie jest zlokalizowane  połączenie o którym pisze kolega gdyż chce umieścić i podpiąć w drzwiach zwrotnice.

Te w podszybiu zostaw i tak badziewia prawie nie słychać. Dołóż w drzwi zestaw ze zwrotnicą i tweeterami w trójkątach od lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...