Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem jak wy, ale nie jestem w pełni zadowolony z fabrycznego B&O, jakość wykonania głośników jest conajmniej mizerna, jeden czasem nawet charczy. Idzie przeżyć, ale jak już modzicie, to lepiej kupić wiązki oryginalne, a głośniki na wymiar coś sklepać, będzie zdecydowanie lepiej. Ciekawe skąd się wzięła ta wysoka cena za tą opcję :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr wtyki i pinów do wysokotonowych głośników b&o znajdujących się w kokpicie (x3- L,P,C) ktoś podpowie? :naughty: Bo przy zamianie ze zwykłych na b&o wtyki trzeba wymienić, bo inne kompletnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Przymierzałem się dzisiaj do dołożenia dodatkowych głośników wysoko-tonowych. Niestety, teraz żałuję, ale nie doczytałem tematu całego i wyszła lipa. Myślałem, ze system jest przygotowany pod wpięcie dodatkowych głośniczków, w sensie, że blendy to blendy, anie plastikowe maskownice, i że kabelki do podłączenia tez są.

Teraz pytanko.

Te oryginalne zaślepki blendy można jakoś zrobić aby przepuszczały dźwięk? Ktoś pisał i nawierceniu dziurek małym wiertłem lub gorącą igłą.

A jak z instalacją? Wpinamy się przewodami do dużego głośnia, dajemy ewentualnie zwrotnice, podłączamy głośniczek i już?

I drugie pytanko. trochę nie związane z tematem. W bagażniku nie mam subwoofera. Trzeba prowadzić instalację, czy ona jest przygotowana? Nie mam tam żadnej wiązki, do której można by podłączyć subwoofer.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMI 3G HIGH z HDD jakie ma nagłośnienie ? jakieś lepsze da sie zamontować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile standardowo w najprostszej konfiguracji powinno byc glosnikow( fabrycznie mialem Chorusa) bo z tego co naliczylem to mam 4 duze i 4 tweeterki.czyli w sumie 8;-) A slyszalem opinie ze standardowo bylo 4???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wymieniłem głośniki i jest lepiej ale dziwna rzecz jest teraz w vcds na tescie poszczególnych głośników jak testuje prawy lub lewy przód basowy to test jest wykonywany na tych pod szyba przednia jak lewy to lewa przednia i druga strona też a tamte pod szyba też maja swój test i jest ok ale błedów nie wywala żadnych. Ktoś wie czemu tak jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstrzal cenowy jak to zawsze jest po prostu :kox:

mozesz kupic tylko samego suba za 1200 zl najtaniej AUDI A4 A5 WZMACNIACZ BANG&OLUFSEN 8T1035223A (4135706544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale rownie dobrze i caly zestaw juz za 1400 AUDI A4 A5 ZESTAW GŁOŚNIKÓW BANG&OLUFSEN (4122038435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

po prostu w tym sie polapac na serio, trza byc albo Grzesiem albo miszczem swiata i okolic

(co w sumie jest jednoznaczne :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

wybaczcie, jeśli to pytanie jest niewłaściwe, ale : ile ostatecznie głośników wchodzi w skład pełnego zestawu B&O dla Audi A4 B8 Avant z 2010 ?

Rozstrzał w ofertach na Allegro jest od 11, przez 12 do 14 szt głośników włącznie.

Która wersja jest właściwa ?

Z góry dziękuję za naprowadzenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

W jaki sposób ustalić poprawne kody tych, które są w oferowanym przez sprzedających zestawie vs. te, których brakuje do pełni szczęścia ?

Da rade jakoś mnie naprowadzić ?

Dziękuję awansem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wlepce brak info :wink: oznaczenie ma 9VK

Grzes

a z tego co wrzucilem wyzej - widzisz tam cos podejrzanego ?

ciezko sie w tym polapac, ze tak to okresle ... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,

jeszcze jedno pytanie w przypadku Avanta, mianowicie :

w jaki sposób w tylnej części samochodu, na słupkach D ( taką informację znalazłem na forach zagranicznych ) montuje się głośniki dla tego modelu ?

Pytam pod kątem zmieszczenia wszystkich 14 głośników.

Z góry dzięki za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...