Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie tez myslalem, żeby to wypolerować. Wsio z jednej gały. Tylko tak złożona na chwilę. Cos musze wymyślić, bo strasznie sie mi podoba:) masz tez z czerwonym kółkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

toć to z manuala. Chyba, że pytasz o te typowe z automatu? to barrrdzo wątpię..


Wlasnie tez myslalem, żeby to wypolerować. Wsio z jednej gały. Tylko tak złożona na chwilę. Cos musze wymyślić, bo strasznie sie mi podoba:) masz tez z czerwonym kółkiem?

zrobię na razie najszybszy i najtańszy sposób-okleję folią taką jak auta oklejają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejanie tez może być ok...może w carbon?;) ale folia ma swoja grubośc i możesz dekielka nie wcisnąć.

Tez mam z czerwonym paskiem i pikowana skora

Z automatu nie wejdzie bo automat nie ma żadnej zewnętrznej blokady wiec na manualu zejdzie

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okleje na czarny połysk. Zobaczę co wyjdzie:) carbon odpada.. Ble:p

zartowałem z karbonem, już żygam nim;) wszędzie karbon;) Ale WRC pewnie by podłapał :D dobry pomysł z oklejeniem tylko dobrze sobie naciągnij folię na obrzeżach żeby dekiel wlazł z dobrym wciskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mój najnowszy bajer :) była to kiera bez sline, dokładnie o takiej marzyłem :D

wp44mqve.jpg

nowa skóra pięknie pachnie!

Na allegro ja wyrwales? Jakie koszta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie powie mi ktoś w jakim celu jest ta mała blaszka po środku przysłony w soczewce bix z B8? Chce zrobić taką przysłonę do wersji UK i nie wiem czy ta blaszka spełnia jakąś funkcje, czy nie musi jej być ?
9de355dad1d44b4d8dd15bdb64c2e484.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie uwydatnia ona zalamanie granicy swiatła i cienia. Wez ją odwierć, odpal żarnik i sprawdz czy czasem to zalamanie nie jest bardziej rozmyte i mniej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po kształcie, to ona właśnie odcina wiązkę od góry, pewnie wystarczyłoby znaleźć takie z uszkodzonych lamp rhd i podmienić. A powiedz, po co ta zabawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po kształcie, to ona właśnie odcina wiązkę od góry, pewnie wystarczyłoby znaleźć takie z uszkodzonych lamp rhd i podmienić. A powiedz, po co ta zabawa?

skaładam bixy do B6 z soczewkami z B8 :wink:

ciężko znaleźć bixy rhd z B8

ale mam kumpla który robi w zakładzie gdzie można różne kształty z metalowej blachy wycinać laserowo. Dam mu tą przysłonę to mi zrobi lustrzane odbicie do wersji UK :naughty:. Tylko zastanawia mnie ta blaszka , ale jaktam jest to napewno pełni jakąś role

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje zagłówek tylnej kanapy(skóra ) może ktoś ma na zbyciu ? :D

ja mam. ktory chcesz? srodkowy czy zewnetrzny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć, jest gdzieś opis jak zakodować neonki ?

napisz do kolegi Ariela "wrzosu" on ma założone to może się podzieli, też jestem na etapie zmiany tylko czekam jeszcze na kostki,

masz może schemat lamp? jeśli jest ten sam co do lamp diodowych LED to nie trzeba mam.

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mój najnowszy bajer :) była to kiera bez sline, dokładnie o takiej marzyłem :D

wp44mqve.jpg

nowa skóra pięknie pachnie!

Mam identyczną, bez oznaczenia i gładka cała skórka, chętnie bym wymienił na perforowaną z logiem S-Line i srebrną nitką ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mój najnowszy bajer :) była to kiera bez sline, dokładnie o takiej marzyłem :D

wp44mqve.jpg

nowa skóra pięknie pachnie!

Mam identyczną, bez oznaczenia i gładka cała skórka, chętnie bym wymienił na perforowaną z logiem S-Line i srebrną nitką ...

Tez mialem gładka. obszywałem w BM. Koszt 190 z wysylka i masz nowke. Nakładkę na kiere sline za 200na Alle widzialem. Ori, tylko podmieniasz.

Aaa i nitkę tez zrobią ci jaką chcesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...