Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gibons, mam nadzieje ze to tez bedzie mialo znaczenie, ale trzesie mi buda w przedziale 100 - 120 km/h. Widzialem ze moga byc rozne powody. Wyazenie kół, jakość zawiechy itp. Mam bbsy 19tki na szerokich kapciach i w momencie kiedy zmienilem je na oryginalne 17tki ie odczuwam wiekszych drgan...

Zaraz podjade do mechaniora i niech zerknie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Co myślicie panowie o tych lampach do sedana przedliftowego?

Czy lepiej włożyć oryginalne diodowe?

http://allegro.pl/lampy-tyl-led-audi-a4b8-sedan-i5886195808.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wkładał bym ORI, z tymi lampami z linka podobno różnie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak obstawiał poducha albo przegub. Przegub możesz spr np skręcając na maksa kierownicą i rusz dynamicznie jak coś strzeli przeskoczy to może być przegub ew np wsteczny bieg i jedź prosto do tylu jak coś przeskoczy też przegub. Zależy wszystko na jakim etapie jest wyeksploatowany. W b8 były też problemy z łożyskiem na lewym przegubie lubiły mieć luzy. W ASO jest nawet zestaw naprawczy

U mnie tez czasem słychać pojedynczy stuk przy zmienię biegu i mocniejszym ruszeniu miedzy biegami. Przeguby niby ok. A co z tym zestawem naprawczym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie czy czujniki PDC, grill i halogeny FL s-line sa takie same jak w wersji Competition? Na oko to na pewno kratki pod halogeny inne.

Edytowane przez marcintuchola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz czy dotyczy to tylkp manualnych skrzyn w 2.0 tdi czy problem ten moze wystepowal w tiptronikach w 3.0tdi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może już mapki z 2016r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie czy czujniki PDC, grill i halogeny FL s-line sa takie same jak w wersji Competition? Na oko to na pewno kratki pod halogeny inne.

Halogeny i grill taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta kierownica podchodzi do a4? montował ktoś z forum?

http://allegro.pl/audi-tt-kierownica-skora-multi-s-line-8s0419091f-i5290820881.html#3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta kierownica podchodzi do a4? montował ktoś z forum?

http://allegro.pl/audi-tt-kierownica-skora-multi-s-line-8s0419091f-i5290820881.html#3

MQB pewnie z TT albo A4 badz Q7, chyba ciezko odpalic multifunkcje u nas bez calkowitej przeróbki przycisków. Sam czekam az ktos zrobi DIY ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie czy czujniki PDC, grill i halogeny FL s-line sa takie same jak w wersji Competition? Na oko to na pewno kratki pod halogeny inne.

Halogeny i grill taki sam.

Dzieki za szybka odp. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakis sposób na włączającą sie od razu kontrole trakcji po 'zaciągnięciu' elektrycznego ręcznego podczas jazdy w celu wprowadzenia samochodu w poślizg aby nazwijmy to "po ćwiczyć szkolenie techniki wychodzenia z poślizgu bocznego" w ośce? :)

Pacjent to 12' 2.0TDI ośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaciąga Ci się w ogóle ręczny w trakcie jazdy? Wątpię bo w B8 jest blokada zaciągania ręcznego powyżej ca. 5km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady bo system jest stworzony tak aby uruchamiać pompe abs na wszystkich kołach zeby hamowanie bylo efektywne po "zaciagnieciu" przycisku.Taki hamulec awaryjny na wypadek niesprawnosci noznego. Niestety nie polatasz na tgz łyżce

Edit:

Edraven, u mnie nawet przy 100kmh dziala. U tescia w sharanie 2015 nic noe kodowane itp i tez dziala w twn sam sposób ktory opisalem powyżej.

Edytowane przez piotrekb_tt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nacisnę to blokuje ale puszcza odrazu, a jak trzymam to blokuje ale trakcja sie włącza i blokuje wszystkie koła.

Szkoda. Myślałem ze jest jakis 'trik' by jednak troche sie pobawić zima :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie sobie bmw i po problemie,można latać bokiem.

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaciąga Ci się w ogóle ręczny w trakcie jazdy? Wątpię bo w B8 jest blokada zaciągania ręcznego powyżej ca. 5km

u mnie mozna zaciagnac i skutkuje to blokada wszystkich 4 kol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...