Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pany wie ktoś jak wyłączyć diagnozę spalonej żarówki w podświetleniu tablicy rej.

Jak to w ogóle jest z tą diagnozą. Mi jeszcze nigdy nie pokazało, że jest spalona, a jak kupiłem auto to nie świeciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

set hamulcowy z rs4 b8/rs5 wchodzi po felge 18stke.
z tylu albo zmiana obudowy lozyska, albo tarcze z rs5 cabrio, albo z s4/s5 - zaciske jest ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

set hamulcowy z rs4 b8/rs5 wchodzi po felge 18stke.

z tylu albo zmiana obudowy lozyska, albo tarcze z rs5 cabrio, albo z s4/s5 - zaciske jest ten sam

a ty kiedy zakładasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

set hamulcowy z rs4 b8/rs5 wchodzi po felge 18stke.

z tylu albo zmiana obudowy lozyska, albo tarcze z rs5 cabrio, albo z s4/s5 - zaciske jest ten sam

100% info? Nawet felga 18" z wysokim et typu et43?

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam u siebie od kilku lat.

u mnie na zime, jest felga 18, 8J et 35 - i bym powiedzial, ze to takie minimum :)

Super wiadomość bo mam 18 8j et29 z s5. Dzieki !

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hamulców ja zmieniałem w ASO w Krakowie na S4 przód i tył. Widać odpowietrzyli i złożyli prawidłowo bo hamowało jak trzeba :) zapłaciłem 440zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hamulców ja zmieniałem w ASO w Krakowie na S4 przód i tył. Widać odpowietrzyli i złożyli prawidłowo bo hamowało jak trzeba :) zapłaciłem 440zł :)

Mi nie w Aso bo Auto Special zawalony robota ale tez wg procedur s4 zalozyli i bardzo dobrze hamuja. Ale no i tak do 19 czy 20 cali to wieksza tarcza z rs4 lepiej wyglada niz 345mm ;)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo lepiej wygląda silnik od RS4 niż 2.0TDI hehe

Hehehe ale kto Ci zabroni zrobic swapa? Trzeba miec tylko pieniadze i fantazje :D

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaciski S4 na feldze 17 i mikro odstęp zacisku od felgi, ale wchodzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 2.0 tdi 2012 (kolegi) zerwane sprzęgiełko klimatyzacji, oś pompy można ręką obracać. Czy jest wymienne i jakby ktoś miał to prosił bym o nr części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wie ktoś jak wyłączyć diagnozę spalonej żarówki w podświetleniu tablicy rej.

Jak to w ogóle jest z tą diagnozą. Mi jeszcze nigdy nie pokazało, że jest spalona, a jak kupiłem auto to nie świeciła.
Wyciąg dwie żarówki powinien pokazać się błąd Ja mam założone 1,5 roku ledy i teraz jak jest zimniej pokazuje błąd, a świecą oby dwie, to są jakiś tanie zamienniki nie ori.

Jak jeszcze raz odpalę to już błędu niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skrzynia s-tronic, przyjezdzam dzisiaj pod dom, po zaparkowaniu probuje wrzucic P i za ch%$%^ sie nie da drazka przesunac do przodu. wrzuca wsteczny, neutral, drive, przelacza biegi bez problemu zarowno na automacie jak i manualu - ale P nie idzie wrzucic. W koncu wyjechalem z garazu, pojechalem zrobic kolko po osiedlu, wrocilem, weszlo P. Po godzinie pojechalem na zakupy, jazda pod supermarket bez problemow a na parkingu to samo. Nie idzie wrzucic P. Ktos sie spotkal z takim problemem?


dodam, ze jak wrocilem z supermarketu pod dom to P weszlo bez problemu - wiec wyglada ze raz dziala, raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skrzynia s-tronic, przyjezdzam dzisiaj pod dom, po zaparkowaniu probuje wrzucic P i za ch%$%^ sie nie da drazka przesunac do przodu. wrzuca wsteczny, neutral, drive, przelacza biegi bez problemu zarowno na automacie jak i manualu - ale P nie idzie wrzucic. W koncu wyjechalem z garazu, pojechalem zrobic kolko po osiedlu, wrocilem, weszlo P. Po godzinie pojechalem na zakupy, jazda pod supermarket bez problemow a na parkingu to samo. Nie idzie wrzucic P. Ktos sie spotkal z takim problemem?

dodam, ze jak wrocilem z supermarketu pod dom to P weszlo bez problemu - wiec wyglada ze raz dziala, raz nie.

Nie mam pojęcia co tam mogło paść, ale pewnie nie w skrzyni, a w np wybieraku czy też w innym elemencie blokującym. Akurat P, jako jedyne jest blokowane, by np nie przekręconym zapłonie go nie włączyć czy też żeby go nie wrzucić podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, czy ktoś wie jak włożyć dobrze te sprężynki od rączek podsufitki, ma ktos na to jakis patent ?:)

fa8ef1f566928e9e99d433c63f45bc69.jpg

d171a16c9fc3877e5636fd3d941b8b91.jpg

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ze spinką w pozycji pośrodku tj. między zamkniętym a otwartym, wtedy śrubokrętem płaskim i cienkim naciągamy za ten języczek do dołu, jeśli się podniesie to z drugiej strony jest dostęp i dopychamy palcem, na koniec ostrożnie wsadzamy kołek plastikowy w spinkę do połowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam pojęcia co tam mogło paść, ale pewnie nie w skrzyni, a w np wybieraku czy też w innym elemencie blokującym. Akurat P, jako jedyne jest blokowane, by np nie przekręconym zapłonie go nie włączyć czy też żeby go nie wrzucić podczas jazdy.

no wlasnie gdzie ta blokada jest realizowana? w skrzni czy w wybieraku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...