Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałem napisać w temacie grupowego zakupu licencji, ale widzę, że jest zamknięty.

Mam taką wersję navi(niemieckie auto z 2015r, bez polskich map):

qd2xi8u5hx8m.jpg

Chcę wgrać pl mapy i lektora. Da radę załatwić to witaminą?

Edytowane przez Vins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Myśle na wrzuceniem wydechu od S5 i modułu dźwięki,czy jakiś specjalny wydech do tego trzeba szukać?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego modułu?

Przeciez dobrze wiesz o co chodzi [emoji14]

Naprostuj kolegę i powiedz, ze potrzebuje aktywny wydech + sterownik do tego a nie jakis moduł a cala impreza kosztuje minimum 3500zl :D

Już chyba nie będzie chciał wydechu [emoji14]

Wysłane z Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem. Moze ma na mysli inny modul. Przy aktywnym wydechu, nie ma co szukac czesci od S5. Jak kolega chce cztery rurki, to moze zamontowac od SQ5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aktywnego wydechu. Ale nie spodziewaj sie, ze to samo zagra. Jest pare tematow o tym.

-----

Prosze:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294578-montaz-aktywnego-ukladu-wydechowego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

delikatnie rozglądam się za ściętą kierownicą i przy okazji rozmowy z jednym z kolegów z forum natrafiłem na takie coś:

https://www.facebook.com/aacars14/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

czyli przerabianie swojej kierownicy okrągłej na "ściętą"

ktoś temat przerabiał? Jak to wygląda? Bardzo trąca wioską?

co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są dzisiejsze ceny?

Okolice 1500 zł za używaną kierownicę bez poduszki to jest według mnie chora cena.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiery łamane sa towarem ale niestety gorącym :) handlarze znaja temat i trzymaja ceny

Tutaj ceny sa rozne, wszystko zalezy tez od wersji i stanu

2 koła trzeba liczyć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak wszyscy wszędzie się ślinią na widok ściętych kier to ich ceny nigdy nie spadną!

trzeba wszędzie pisać że wszystkie ścięte kiery to wiocha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zł dużo jak chciałem sprzedać po 1000zł to też było dużo i mi leżały i leżały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czteroramienne z FB ścięte straszna wiocha. Jedno jest pewne- zupełnie auto wygląda z trójramienną ściętą kierownicą(nieważne s-line czy nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie trójramienną i tak rozkminiam nad tą ściętą. . . trochę szkoda mi kasy (i szukam jakiegoś budżetowego rozwiązania)

tylko, żeby nie wyszło tak, że przerobie swoją zapłacę z 700pln i będzie wiocha, więc nie będzie wyjścia i będzie trzeba kupic drugą, wiec cały interes wyjdzie prawie 2,8 k. . .

a co ciekawe w konfiguratorze w ASO nowa kiera ścięta stoi za 1290 lub 1650 (ogrzewana)

Edytowane przez mlody020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie trójramienną i tak rozkminiam nad tą ściętą. . . trochę szkoda mi kasy (i szukam jakiegoś budżetowego rozwiązania)

tylko, żeby nie wyszło tak, że przerobie swoją zapłacę z 700pln i będzie wiocha, więc nie będzie wyjścia i będzie trzeba kupic drugą, wiec cały interes wyjdzie prawie 2,8 k. . .

a co ciekawe w konfiguratorze w ASO nowa kiera ścięta stoi za 1290 lub 1650 (ogrzewana)

Ja osobiście nie chciałbym jakiejś spawanej kierownicy.

Za swoją wyłożyłam 1000 + 500 poduszka. Stara sprzedałem kompletną za 700. Czyli ori cięta kierownica sline w super stanie wyszła mnie tylko 100 więcej niż taka przeróbka o której piszesz.

A za nową to troche chyba przesadzileś z tą ceną :/ nie wiem skąd masz takie info. ale cena nowej powala :(

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak mam ochote na nowa kiere.. scieta, sline, podgrzewana etc... to przypomina mi sie dzien, kiedy idac rano do auta, zobaczylem ze mam wywalony zamek, ale wszystko w srodku bylo ok..

natomiast 5 pozostalych Audi na ulicy, nie mialo kierownic.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że wsiedli chwycili za kirę i powiedzieli nie nie to nie to .... haha albo sprawdzili przebieg i powiedzieli nie nie po przelocie 300+ nie bierzemy i ojeba*** b6 które stało obok z przebiegiem 150tyś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...