Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

One są oryginalnie do aktywnego wydechu w A4/A5, ale do 3.0 też da się założyć. To są ori końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko

Czy tylne boczki drzwi z avanta pasują do sedna, bo kanapa rozumiem że pasuje

Boczki pasują ,jedynie roletki w boczkach są szersze avant vs sedan .Różnica jest w oparciu tylnej kanapy w avant jest mocowanie do pionowej rolety w sedanie nie.Obecnie mam wszystko z avant w sedanie .

o jakich roletkach piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20161210_191835.jpg

Filtr kabinowy.. podobno wymieniany w aso 3 miesiace temu..

One są oryginalnie do aktywnego wydechu w A4/A5, ale do 3.0 też da się założyć. To są ori końcówki.

Spoko dzieki za info. Leca juz do mnie.. jak dojda sprobuje zalozyc :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochany.. nowy wlasnie zamontowalem i byl czysty - bialy.. weglowy, kabinowy, z aso... 8K0819439B

stary jest ciezszy i brudzi mi rece :P

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Odłączałem dziś kostki od MCE i jedna kostkę z prawej strony z przodu czarna 17 pinow . Podłączyłem wszystko i od tego momentu po włączeniu samochodu zapala się awaria hamulców, hamulca postojowego,i regulacji zasięgu świateł... jakiś pomysł co popsuł em? Bezpieczniki z przodu są ok. Odłączenie akumulatora nie pomaga. Na desce pali się ABS , grzanie świec, czerwony od hamulca postojowego i samochód ze ślaczkami od trakcji. Od MCE Odłączałem czarna 17 pinow i białą

Edytowane przez ChiPis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochany.. nowy wlasnie zamontowalem i byl czysty - bialy.. weglowy, kabinowy, z aso... 8K0819439B

stary jest ciezszy i brudzi mi rece :P

Sa i białe i szare... zalezy od producenta bo kilku robi ten model do a4 b8. Widac na googlu sporo zdjec nowych... bo to ze w polskich warunkach zwlaszcza w zimie przez smog jest juz po 3 miesiacach ciemno szary ten filtr to druga sprawa :(

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochany.. nowy wlasnie zamontowalem i byl czysty - bialy.. weglowy, kabinowy, z aso... 8K0819439B

stary jest ciezszy i brudzi mi rece

wg nr

http://store.softshoppingcar.it/WebRoot/StoreIT/Shops/3327/5117/C45B/7EE1/CCFC/749A/3E95/9311/493E/Filtro_abitacolo_carboni_attivi_Audi_A4_8K.JPG

a cięższy bo wilgotny bardziej

Edytowane przez dareksu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasowałeś błędy?

Nie da się. Widnieją jako aktywne. Nie mam vcdsa. Jedynie ratuje się Texą. A ona za wiele mądrego nie podpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Odłączałem dziś kostki od MCE i jedna kostkę z prawej strony z przodu czarna 17 pinow . Podłączyłem wszystko i od tego momentu po włączeniu samochodu zapala się awaria hamulców, hamulca postojowego,i regulacji zasięgu świateł... jakiś pomysł co popsuł em? Bezpieczniki z przodu są ok. Odłączenie akumulatora nie pomaga. Na desce pali się ABS , grzanie świec, czerwony od hamulca postojowego i samochód ze ślaczkami od trakcji. Od MCE Odłączałem czarna 17 pinow i białą

Kolego, chyba wyciągałeś na wyłączonym zapłonie? Bez obrazy tylko.

Dostań sie jeszcze raz do MCE i sprawdź czy przy wkładaniu kości piny w MCE sie nie pozaginały.

Po drugie przed MCE jest tam tablica z przekaźnikami, spradz czy czasem cos sie nie odpięło.

Jezeli tylko to robiłeś to nie ma innej opcji aby cos innego sie stało. Musisz krok po kroku na spokojnie posprawdzać co jest wypięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś wie jak odpalić DAB w B8? Mam niby tuner ale nie bangla to w ogóle. Coś jakby szukal stałe częstotliwości. Czy DAB w Audi w ogóle obsługuje polskie stacje radiowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsluguje. bez problemu dziala mi w Krakowie. nic nie musialem kombinowac, po prostu przy wyborze czestotliwosci mialem poza AM/FM jeszcze DAB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, włączam DAB i daję SCAN i nie znajduje niczego o by grało. Jest mała antenka i głośnik przekreślony jakb coś było zmutowane. ALe nic poza tym


To samo z Tunerem TV... fonia jest, wizji nie ma :facepalm: Ale to juz ogarnąłem, tuner nie obsługuje naszego standardu nadawania DVBT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, włączam DAB i daję SCAN i nie znajduje niczego o by grało. Jest mała antenka i głośnik przekreślony jakb coś było zmutowane. ALe nic poza tymTo samo z Tunerem TV... fonia jest, wizji nie ma :facepalm: Ale to juz ogarnąłem, tuner nie obsługuje naszego standardu nadawania DVBT

Ja mam taki sam symbol ale nie mam podlaczonej anteny dab... dawales moze do przyciemnienia szyby ?? Skoro ori to miales to moze ucial ktos wiazke przy szybie albo zerwal od szyby.. zdejmij prawy slupek w bagazniku i zobacz jak dab.. a na dzien dobry zerknijj do tunera w bagaju i zobacz czy jest podpieta wtyczka od anteny dab :)

A bledy jakies wali ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jesli dobrze kojarze to antena jest diagnozowana wiec jesli nie jest podpieta lub walnieta to powinno tez byc widac po podpieciu vcds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...