Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Szyby ori, instalacja chyba też skoro błędów brak. Rozumiem że radio DAB w tym aucie powinno biegać bez większych ceregieli ?


Ustawiania, nastawiania, przestawiania strojenia itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, czy jeżeli przełożę MCE z innego samochodu, to na pewno wyświetli się ochrona komponentu, ale błędów nie powinno wywalać? I drugie pytanie, czy podłączając MCE do mojego auta nie rozkoduje jakoś tego obcego MCE? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jeżeli przełożę MCE z innego samochodu, to na pewno wyświetli się ochrona komponentu, ale błędów nie powinno wywalać? I drugie pytanie, czy podłączając MCE do mojego auta nie rozkoduje jakoś tego obcego MCE? ;)

wywali ci CP ORAZ BŁEDY :wink: Chyba ze bedzie identyko zakodowane

Fabryczne, sprawdze jeszcze raz czy coś mnie nie zaćmiło ;)

A JAKIE MASZ NUMERY ? bo nie wszystkie chodza u nas :wink:

u mnie 14 stacji śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ A powiedz mi jak mogę sprawdzić, co jest przyczyną że wywala błąd, hamulców, ręcznego, poziomowania świateł i że pamięć foteli nie działa? Może jakiś przekaźnik?

Chciałem MCE podmienić żeby sprawdzić czy te funkcje wrócą, ale nie wiem czy dobrze kombinuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ A powiedz mi jak mogę sprawdzić, co jest przyczyną że wywala błąd, hamulców, ręcznego, poziomowania świateł i że pamięć foteli nie działa? Może jakiś przekaźnik?

Chciałem MCE podmienić żeby sprawdzić czy te funkcje wrócą, ale nie wiem czy dobrze kombinuje?

masz scan ? tak nagle sie stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam właśnie skanu, z tego co sprawdzałem teraz boshem, praktycznie na każdym systemie które wymieniłem wyskakuje brak komunikacji i gdzieś w opisie pojawia się sterownik/moduł elektryki, sterownie fotelem, sterownik abs, grzanie świec. regulowanie wys. świateł, pamięć fotela. A stało się to po tym jak rozłączałem kostki od MCE żeby doprowadzić sygnał do lampek od podsufitki/daszków. Ostatecznie nic tam nie grzebałem tylko pospinałem jak było i podłączyłem te lampki z panelu podsufitki. Bezpieczniki wszystkie sprawdziłem i lewa/prawa strona i bagażnik wszystkie są ok, odłączenie aku nie pomogło ;) Ktoś tam pytał czy odłączałem na zgaszonym zapłonie więc, tak był zgaszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stało się to po tym jak rozłączałem kostki od MCE żeby doprowadzić sygnał do lampek od podsufitki/daszków.

mam nadziej ze nic nie zrobiło zworki

podpinsałes podwietlenie daszków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktos moze jaki jest ori nr. klockow hamulcowych od S4 B8 tyl?

Czy 8K0698451D to dobry nr?

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są oryginalnie do aktywnego wydechu w A4/A5, ale do 3.0 też da się założyć. To są ori końcówki.

Przyszly mi te koncowki i na pierwszy rzut oka sa trochę za waskie w srodku.. jakos klepales te wgiecia czy jak mniej wiecej zalozyles? Bede wdzieczny za podpowiedź;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są oryginalnie do aktywnego wydechu w A4/A5, ale do 3.0 też da się założyć. To są ori końcówki.

Przyszly mi te koncowki i na pierwszy rzut oka sa trochę za waskie w srodku.. jakos klepales te wgiecia czy jak mniej wiecej zalozyles? Bede wdzieczny za podpowiedź;)
Nic nie klepałem, wchodzą spokojnie na te 3.0. Ja mam tylko jeden taki tłumik, bo drugi mam aktywny, i żeby dopasować długość, obciąłem w zwykłym ten "zawinięty" kawałek.

A potem normalnie przynitowałem.

Edytowane przez Hohe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile cm mniej wiecej? Na równo zeby bylo tak samo dlugie jak ta rura z aktywnego? Kurde troche zabawy...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby pasowało do tego aktywnego. Przy nim była taka końcówka, ale że w komplecie są dwie, to zmieniłem ją na nową. Ile obciąłem, nie wiem. Ciachnąłem tak "na oko". Aha, żeby ładnie wyglądało pomalowałem rury w środku na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

77dc9075ffafbd635c96fbdd8f1ee041.jpg

Co myslicie? Odpalic serwisowa regeneracje?

Można wiedzieć jak wejść do tego okna? Też z ciekawości sprawdziłbym u siebie :) Jakie wartości to norma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Engine, adv measurement blocks.. i szukasz tych pozycji particle filter costam... :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Engine, adv measurement blocks.. i szukasz tych pozycji particle filter costam... :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

:hi: dzięki wielkie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zakodować przednie lampy na US podobnie jak w b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pogrxebac w dlugim kodowaniu. Na stronie jest chyba o tym temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...