Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

zmieniają soft i tyle wujaszka pytali się o to czy ma program zrobiony ale powiedział ze nie i o tym koniec tematu. Dostał kartkę z którą ma jeździć i okazać w razie kontroli i pomiaru emisji spalin

I jak jego wrażenia?

Ja dostałem list, żeby się umówić, jakiś czas temu i tak właśnie się zastanawiam, jechać czy jeszcze poczekać na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Silnik pracuje jakby trochę również. Spalanie zostało takie jak było także jest chyba lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop VW. Proces zbiorowy przeciwko audi rusza na przełomie stycznia i lutego. Przeciwko VW juz poszedl zbiorowy pozew w tamtym roku. Ja tam sie dopisałem do pozwu. W stanach zapłacili każdemu po 1000 baksów. W Europie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przeprowadzili akcję serwisową dotyczącą emisji spalin przy okazji przeglądu. Żadnych różnic po nie zaobserwowałem, kartki też żadnej nie otrzymałem..

Było pytanie czy był robiony jakiś program silnika, po odebraniu auta całe wcześniejsze kodowanie poszło w niepamięć - wgrywają nowy soft na pewno.

Jak ktoś jest po chipie to bym temat akcji serwisowej odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przeprowadzili akcję serwisową dotyczącą emisji spalin przy okazji przeglądu. Żadnych różnic po nie zaobserwowałem, kartki też żadnej nie otrzymałem..

Było pytanie czy był robiony jakiś program silnika, po odebraniu auta całe wcześniejsze kodowanie poszło w niepamięć - wgrywają nowy soft na pewno.

Jak ktoś jest po chipie to bym temat akcji serwisowej odpuścił.

Jakie kodowanie masz na myśli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kodowanie masz na myśli?

VCDS

Edytowane przez l2k2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalka jak ci diagnosta puscił wszystko z automatu :hi:

co innego jak wchodzi recznie w sam sterownik silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO to trzeba uważać, mi kiedyś tak porobili ze klimatronik nie wyświetlał żadnych opcji. Oczywiście poprawili to pozniej.

W ASO to trzeba uważać, mi kiedyś tak porobili ze klimatronik nie wyświetlał żadnych opcji. Oczywiście poprawili to pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee, to pindole. Jak mi wywalą wszystko co sam dorzuciłem, to będę potem dwa dni siedział i kodował. O neonach z tyłu nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta akcja serwisowa zwykłemu userowi nie może przynieść nic dobrego.

Chętnie bym zobaczył wyniki na hamowni, żeby pomiary wyszły bardziej eko pewnie zdławili silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta akcja serwisowa zwykłemu userowi nie może przynieść nic dobrego.

Chętnie bym zobaczył wyniki na hamowni, żeby pomiary wyszły bardziej eko pewnie zdławili silnik.

Ktoś pisał, że nie zmieniła się moc silnika po akcji. Ja w to nie wierze, dlaczego od poczatku Koncern VW nie wprowadził poprawek?

Dlaczego wypłacili odrazu w USA każdemu po 1000$ odszkodowania? Zeby nie płacić potężnych odszkodowań. Niestety Sąd w USA i tak nałożył na nich wysoką karę. Niestety w Europie nikomu nie zaproponowali nawet połowy tego co hamburgerom. Ciekawe jak sie sprawa zakończy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (jak dobrze pójdzie) dam update w sprawie tej akcji serwisowej i ew. zmian mocy silników po tym zabiegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos moze łańcuchy na kola r18 kupowal?

Ori z Audi 400 euro na 4 kola.. lekkie przegiecie chyba..

Polecicie cos?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zrobiony program to i tak wgrają "czyśćioszka" i przywracają serie.
Zmiany w sofcie to głównie zmiana kąta wtrysku i dawki. Czyli auto jest słabsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos moze łańcuchy na kola r18 kupowal?

Ori z Audi 400 euro na 4 kola.. lekkie przegiecie chyba..

Polecicie cos?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

do quattro łańcuchy . . . co się na tym świecie wyprawia. . . :kox: , a tak na poważnie

Ja też musiałem kupić, bo są państwa w UE, że są albo obowiązkowe albo na niektórych trasach należy je mieć. Jutro podam Ci jakie mam ja, ale nie są to ori audi, ale mają jakąś tam homologację czy coś (ps. jeszcze nigdy ich nie założyłem, choć rok temu jak jechaliśmy w 3 Doliny to stała policja i auta z napędem na ośkę zatrzymywała i kazała zakładać łańcuchy, a wszyscy co mieli na 4 łapy mogli jechać dalej, fakt faktem, że opad śniegu był tak duży, że przez noc spadło coś koło metra śniegu. . . bo rozumiem że pod kątem wyjazdów w góry chcesz kupić łańcuchy? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos moze łańcuchy na kola r18 kupowal?

Ori z Audi 400 euro na 4 kola.. lekkie przegiecie chyba..

Polecicie cos?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

do quattro łańcuchy . . . co się na tym świecie wyprawia. . . :kox: , a tak na poważnie

Ja też musiałem kupić, bo są państwa w UE, że są albo obowiązkowe albo na niektórych trasach należy je mieć. Jutro podam Ci jakie mam ja, ale nie są to ori audi, ale mają jakąś tam homologację czy coś (ps. jeszcze nigdy ich nie założyłem, choć rok temu jak jechaliśmy w 3 Doliny to stała policja i auta z napędem na ośkę zatrzymywała i kazała zakładać łańcuchy, a wszyscy co mieli na 4 łapy mogli jechać dalej, fakt faktem, że opad śniegu był tak duży, że przez noc spadło coś koło metra śniegu. . . bo rozumiem że pod kątem wyjazdów w góry chcesz kupić łańcuchy? )

Hej, tak wyjazd w Alpy.. wiadomo ze to kwestia przepisow itp.. generalnie szukam czegos co się samo naciaga i nie zniszczy mi felg 18.. daj znac co tam masz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zrobiony program to i tak wgrają "czyśćioszka" i przywracają serie.

Zmiany w sofcie to głównie zmiana kąta wtrysku i dawki. Czyli auto jest słabsze

Siłą mnie na remapę będą musieli zaciągnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jak to jest w końcu w wypłatą szkody w polisy czy to AC czy to OC po zmianie opon na niehomologowane 245/23R19 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zrobiony program to i tak wgrają "czyśćioszka" i przywracają serie.

Zmiany w sofcie to głównie zmiana kąta wtrysku i dawki. Czyli auto jest słabsze

Siłą mnie na remapę będą musieli zaciągnąć :decayed:

Ta akcja to jest przymusowa czy kto chce to się zgłasza i jedzie?

Ciekawe co jeśli ktoś serwisuje w ASO i np. podczas wymiany rozrządu podepną auto i wgrają nowy soft?

Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że przy serwisie w ASO to na 99% wgrają. W liście do mnie napisali, że zrobią to właśnie przy następnym serwisie, albo mogę się umówić wcześniej jak chcę. A czy obowiązkowe? Z czasem pewnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...