Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

same lusterka tak, ale "podstawy" (te trójkąty) się różnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy ten zbiornik będzie pasował do avanta b8 polift, bo chce zamontować sobie spryski. 

http://allegro.pl/zbiorniczek-spryskiwaczy-xenon-audi-a4-8k-b8-lift-i5761565066.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lcu napisał:

Panowie czy ten zbiornik będzie pasował do avanta b8 polift, bo chce zamontować sobie spryski. 

http://allegro.pl/zbiorniczek-spryskiwaczy-xenon-audi-a4-8k-b8-lift-i5761565066.html

Zbiornika nie musisz zmieniać, trzeba dołozyć pompkę tylko z tego co kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dołożyć, ja tak zrobiłem, ale jak uda się kupić tanio kompletny zbiorniczek to nie warto się bawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hohe napisał:

Można dołożyć, ja tak zrobiłem, ale jak uda się kupić tanio kompletny zbiorniczek to nie warto się bawić. 

A gdzie węże dostałeś bo nie wiem czy jest jakaś różnica w polifcie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro.

A tak w ogóle, to mam te spryski wyłączone bo tak jak one myją, to jest komedia jakaś. Drugi raz bym nie założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacze z a6 c7 pasują do b8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedaje ktos przypadkiem ORI 19tek? [emoji6]

Ori nie ale made in italy mogą być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

wymienial ktos uszczelki w drzwiach itp zeby cos zrobic z halasem? dobija mnie to... lubie to auto, ale jak sobie nie poradze z wyciszeniem to poprostu go sprzedam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

B8 tak ma do najlepiej wyciszonych nie należy :) w moim bmw e46 jest ciszej haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam wrazenie ze jest glosniej niz powinno... sprobuje wymienic te uszczelki, niech strace... jak nie pomoze to szukam czegos z 6 na koncu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci w mojej poprzedniej b8 2008r przy wyższych prędkościach też było głośno. Też myslałem że coś jest nie tak. Potem jeździłem jakiś czas Q5 2011r 2.0TFSI Q było ciut ciszej ale to chyba przez silnik bo benzyna. Potem miałem jakiś czas A5 1.8TFSI w automacie 2013r tam też głośno tłumaczyłem to drzwiami bez ramek. Teraz mam lifta b8 i też cicho nie jest przy wyższych prędkościach tak 160-180. Tragedi nie ma ale jak na takie auto słabo. Więc ten typ tak ma chyba. Mówie Ci moje bmw e46 jest chyba bardziej wyciszone :) W tej starszej b8 zrobiło się ciszej gdy wygłuszyłem wszystkie drzwi i bagażnik. Wymiana uszczelek raczej nic Ci nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciszenie B8 jest na dobrym poziomie - widać to np. po poziomie głośności przy 50 czy 80 km/h. Na cichych letnich oponach przy benzynie jest bardzo fajnie.

Ale fakt przy wyższych prędkościach szału nie ma - kwestia szumu wiatru, aerodynamika nie jest najlepsza. Coś tam próbowali z tym zrobić - m.in. zmieniając lusterka, ale dużo to nie zmieniło.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się.

Wyciszenie przy tej prędkości jest podobne np. w nowym BMW serii 1 czy 3 (przy wyższych prędkościach za to w BMW jest lepiej), ale gorzej wypada np. w Mini Clubman.

Na pewno też gorzej wypada wyciszenie w tym zakresie w Leonie 5F (który jak na kompakt jest chwalony za dobre wyciszenie).

Jak się spojrzy w różne miejsca w B8 to widać że raczej nie oszczędzano na materiałach wygłuszających, na pewno jest lepiej pod tym kątem niż w większości aut które się poruszają po drogach :)

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...